Libya’ya Şeriat Geldi.

 • Bu konu 5 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Yazar
  Yazılar
 • #27580
  Anonim
  Pasif

  Libya Kaddafi sonrası Şeriat rejimine karar verdi

  Libya’da Ulusal Geçiş Konseyi (UGK) Başkanı Mustafa Abdülcelil, ülkede Şeriat kurallarının uygulanacağını söyledi. Abdülcelil, Libya’nın “kurtuluşunun” ilan edildiği tören için Bingazi kentinin merkezine toplanan onbinlerce kişiye yaptığı konuşmada, “İslam ülkesi olarak, Şeriat’ın kabul edildiğini” belirtti.

  NOT:
  ( Çirkin Siyasi Oyunlar sonuçu, ülkeler ve Ülkelerdeki Halklar, bunun bedelini er veya geç ödüyorlar.Her ne kadar siyaset yapmak bizim işimiz olmasa da görüp te tanık olduğumuz bu durum için üzüntü duyuyoruz.
  TANRI Libya’da bulunan Hristıyan Kardeşlerimize Yardım etsin,Gökyüzündeki Kapalı, olan kapılarını açsın.Amin.)

  #36650
  Anonim
  Pasif

  Ben Kaddafi’nin durumuna İlahi adalet diyorum…
  Kaddafi döneminde bile Libya şeriatı aşırı dozda yaşıyordu fakat ilan edilmemişti. Libya konusunda değişen husus, sadece yeryüzünde Amerika güdümlü ülkeler arasına bir yenisi eklendi o kadar… Artık otorite muptelası, sert ve bağımlılık yaratan ideolojiler ve hatta onu destekleyen Dikatatör rejimler yavaş yavaş son buluyor. Ortadoğu yavaş yavaş bir kazan gibi kaynamaya devam edecek ve savaş kıtaları birbirine düşürecek. Bu kesinlikle kaçınılmaz olacak. Olan yine menfaat duygunun önüne geçecek ve sonra uğruna ölen masum halka olacak. Rab bizi gelecek için uyardı. O’nun yüzü suyu hürmetine şükürler olsun ki… Hâlâ yatağımızda rahat uyuyabiliyoruz…

  #36651
  Anonim
  Pasif

  açıkcası bir ülkeyi sömürmenin en başta gelen yollarından biri şeriyat.. bir diktatörün baştan inmiş olması her ne kadar güzel olsa da, ondan sonra gelen şey şeriyat ise, bu hiç iyi bir durum değil

  #36653
  Anonim
  Pasif

  Utanç verici..

  ”Allahuekber” diye bağırarak bir insanın canına kıydılar,
  Sırf Şeriat gelsin diye ülkelerini Emperyalistlere açtılar.
  Bir diktatöryayı yıkıp yeni bir diktatörya yarattılar.
  Ülkelerinin kadınlarını daha çok karanlığa gömdüler.

  #36654
  Anonim
  Pasif

  Oh haleluya Fransa, ABD,Almanya ve Avrupa karar verdi Libya’ya Nato harekatı başladı aylar önce.

  Fakat ben üç beş elinde kaleşkof sağa sola ateş eden çapulcu takımını görünce Kaddafi bunları bir haftada yer diye düşünmüştüm, fakat kazın ayağı öyle değilmiş.Dünyanın ağaları karar vermişler ve Arap milliyetçisi ,petrolünü bir türlü batıya peş keş çekmeyen (Hatta artık petrolü altın karşılığı satalım ki dünya gerçek maddi ekolüne otursun,ABD doları dünyanın kaderini belirlemesin) Diyen Kaddafi’yi devirmek zorundalardı,onun içinde bir uşak gerekiyordu onu da buldular.

  Abdul Celil,
  Batının uşağı bir Libyalı.

  Iraktaki batının uşağı Talebani gibi
  Bu uşak Kaddaffi’yi devirebilir mi kesinlikle hayır.

  Ne gerekiyor peki, dış güç,peki o güç kim olacak,Nato,peki Nato’yu kim gaza getirecek tabi ki Sarkozki o kim, ülkesinde ırkcı bir lider,çingenleri şengenleri (Avrupada serbest dolaşım hakkı) olmasına rağmen,tekme tokat yurt dışı eden 1,80 lik Top model karısının boyuna yetişebilmek için kılıktan kılığa giren bir ucube adam,diğer karar verenlerden biri de Almanya başkanı Sayın Merkel Batmış Yunanistan’dan bir türlü kurtulamayan.bir ara Yunanistan borçlarını ödüyemiyor ,adalarını satsın bize borçlarını ödesin diyen hanfendi…:)

  Peki Baba Amerika ne dedi:

  Ne gerek var kızım Merkel orada bir Libya var dünyanın en güzel,kaliteli petrolü olan, buluruz bir kaç yerli uşak birkaç tane ajan karıştırırız orayı (Nasıl olsa Amerika her zaman No Frostunda Fettullah Gülen gibi her zaman ait olduğu ülkeyi karıştıracak ajanlarını elinin altında tutar)

  Kaddafi içinde;
  Baskıcı,diktatör felan filan deriz,onuda bir güzel yeriz dedi ve de yaptı.

  Bir sürü salak ne yaptı (etrafımda çok var)

  Günlerce ağızlarından salyalar akarak televizyon başında Libya’daki çapulcu takımının her birini Che Guevera zannedip salya sümük destekledi.

  Sonuçta nemi oldu….!

  Nur Topu gibi yeni bir Libya Şeriat devleti doğdu :) :) :)

  Peki;
  Şeriat devletini kim Kurdu;
  Sözde Hristiyan Amerika,Almanya,Fransa,İtalya.
  Aşırı İslam terörizmi destekliyor diye Afganistan’ı işgal eden,Irak’ı işgal eden,İran’a İslami tehdit deyip savaş ilan etmenin çarelerini arayanlar,
  el birliği ile Libya’da Kadaffi ve ailesini tam bir İslam şeriatına layık şekilde dünyanın gözü önünde paramparça ederek Libya Şeriat devletini kurdular.

  Amaçlarımı göreceğiz yavaş yavaş el-kaide girecek Libya’ya sonra Hizbullah,daha sonra Hamas vs.vs.vs.

  Ve dünyanın yeni babası Hristiyan ABD Müslüman terör örgütleri,şiddet,terör,tecavüz,katliam,işgal,vır vır vır dır dır dır deyip,ve de artık Libya Hristiyan batı için büyük bir tehlikedir diye bu yönetimi de bitirecek.

  Gün gelecek bu gün Kadaffi ve çocuklarını videoların önünde parçalatan Abdul Celil uşağını da Amerika yeni uşağına parçalatacaktır.

  Bu filim Rab İsa Mesih gelene kadar da devam edecektir.

  Devir Davut’un değil artık Golyat’ın devri.

  Bizim payımıza düşende Rab İsa Mesih’te sım sıkı durmak.

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.