Kızımız geliyor

• Bu konu 10 izleyen ve 22 yanıt içeriyor.
15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 23)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Sevgili kardesler

3.kızımızdan sonra 11.Ayda Rab dilerse 4.kızımız dünyaya gelecek.

Sizden hem dualarınızı hem de isim önerilerinizi önemle rica ederim.

Sevgiler

Anonim
    Pasif

Kores kardeş… Tanrı sağlık, iyilik ve İlahi huşu dolu etsin hem yeni gelen kızınızı hem tüm ailenizi… Benim isim önerim ‘Lütuf’… Lütuf kardeşimiz, Lütuf hanım… ne hoş olur… :-)

Anonim
    Pasif

halleluya

Amin, amin, amin!
    Ben de aynen Viran Dede’nin dileklerine katılıyorum. Rab seni ve tüm aileni bereketlesin ve dünyaya yeni gelecek olan bebeğiniz esenlikle, sağlıklı bir şekilde doğsun diye dua ediyoruz.

Sevgilerimle

Anonim
    Pasif

Sevgili Kores,
    Rab’bimiz İSA Mesih,evinize yeni heyecanlar katacak Bebeğ’inizle , tüm Aile’ne, Mutluluk ve Sağlık dolu uzun ömür ve bereket getirsin.diye dua ediyorum.

Anonim
    Pasif

Rab sizi daha da bereketlesin Kores kardeş. Disiplin konusunda hiç endişe etme. Evde hep bir kazma sapı bulundururum ben. Ağlar, altını falan kirletirse; bana bir seslen yeter.

Diğer kızlarının adını bilmiyorum. Ama ‘Kayra’ veya ‘Sevgi’ veya Viran Dede’nin dediği gibi ‘Lütuf’. Bunlar hep Rab’bi çağrıştırıyor. Benim ‘Meryem’ ismi de hoşuma gidiyor ve üstelik biraz da enternasyonal.

Rab’bin esenliği tüm ailenizle birlikte olsun.

Anonim
    Pasif

hosgeldiniz
    İç varlığımı sen yarattın,
    Annemin rahminde beni sen ördün.
    sana övgüler sunarım,
    Çünkü müthiş ve harika
    yaratılmışım.
    Ne harika işlerin var !
    Bunu çok iyi bilirim.

Kores kardeş bebeğiniz,sizlere,bizlere ve tüm Mesih’e ait olanlara
    bereket,esenlik vesilesi olsun, tüm dualarımız sizlerle.

Anonim
    Pasif
    Viran dede;19328 wrote:
    Kores kardeş… Tanrı sağlık, iyilik ve İlahi huşu dolu etsin hem yeni gelen kızınızı hem tüm ailenizi… Benim isim önerim ‘Lütuf’… Lütuf kardeşimiz, Lütuf hanım… ne hoş olur… :-)

Degerli Viran Dede kardes

Güzel dilekleriniz icin tesekkür ederim.Rab’bim de herdaim bereketini ve esenligini sizden esirgemesin.Bu arada yeri belki de degildir ama hazir bulmusken foruma yeniden hizmet etmeye basladiginiz icin hem tesekkür ederim hem de hosgeldiniz derim..
    Sevgiler

Anonim
    Pasif
    Rüzgar;19331 wrote:
    halleluya

Amin, amin, amin!
    Ben de aynen Viran Dede’nin dileklerine katılıyorum. Rab seni ve tüm aileni bereketlesin ve dünyaya yeni gelecek olan bebeğiniz esenlikle, sağlıklı bir şekilde doğsun diye dua ediyoruz.

Sevgilerimle

Tesekkür ederim Suna kardes.Kardeslerden dua almak ve ruhsal dayanisma icerisinde olmak ne güzel.Bu arada isim veya isimler önerilerini de beklerim.Bu cocukta zorlaniyorum dogrusu:))
    Rab seni ve aileni de bolca berekelesin.Dualarim sizlerle.

Sevgiler

Anonim
    Pasif
    Saba;19333 wrote:
    Sevgili Kores,
    Rab’bimiz İSA Mesih,evinize yeni heyecanlar katacak Bebeğ’inizle , tüm Aile’ne, Mutluluk ve Sağlık dolu uzun ömür ve bereket getirsin.diye dua ediyorum.

Tesekkür ederim Saba kardesim.Bu dünya icin cok da fazla umutlu ve optimist degilim.Rab’bimizin gelisi yakindir ama yine de dualarda anilmak ve kardeslerden böyle güzel mesajlar almak benim icin cok degerli..Sana ve ailene de Rab’bin bereketinin,esenliginin dolulugunu diliyorum.

Sevgiler..

Anonim
    Pasif
    Kemal Başaran;19337 wrote:
    Rab sizi daha da bereketlesin Kores kardeş. Disiplin konusunda hiç endişe etme. Evde hep bir kazma sapı bulundururum ben. Ağlar, altını falan kirletirse; bana bir seslen yeter.

Diğer kızlarının adını bilmiyorum. Ama ‘Kayra’ veya ‘Sevgi’ veya Viran Dede’nin dediği gibi ‘Lütuf’. Bunlar hep Rab’bi çağrıştırıyor. Benim ‘Meryem’ ismi de hoşuma gidiyor ve üstelik biraz da enternasyonal.

Rab’bin esenliği tüm ailenizle birlikte olsun.

Degerli Kemal abi

Uzun zamandan sonra senden böyle güzel bir mesaj almak inan beni cok mutlu etti.Seni de yazilarini da cok özlemisim.

Tavsiyene uyup ben de bir kazma sapi alacagim:)) Bu arada seni yeni evimize bekliyoruz.Rüzgar ve ailesinide cagiririz:))Umarim bu hayalim de birgün gercek olur:))

Isim önerilerin cok güzel.Almanlar biraz zorlanir ama olsun alisirlar:))

Ilk iki ismi imana gelmeden önce bulmustuk.(Esra,Marina) Imana geldikten sonra(2002) 3.kizimizin ismini Debora koyduk.Yine Kutsal Kitap’tan secmeyi düsünüyoruz.Bakalim ben de cok merak ediyorum ne olacagini:))

Ben de Rab’bin esenliginin ve bereketinin sizin ve kilisenizin üzerinde olmasini diliyorum.

Sevgiler

Anonim
    Pasif
    mutaf;19345 wrote:
    hosgeldiniz
    İç varlığımı sen yarattın,
    Annemin rahminde beni sen ördün.
    sana övgüler sunarım,
    Çünkü müthiş ve harika
    yaratılmışım.
    Ne harika işlerin var !
    Bunu çok iyi bilirim.

Kores kardeş bebeğiniz,sizlere,bizlere ve tüm Mesih’e ait olanlara
    bereket,esenlik vesilesi olsun, tüm dualarımız sizlerle.

Cok tesekkür ederim mutaf kardesim.Seni böyle bir mesajla yeniden görmek beni sevince bogdu.Sunu bil ki bizler nerede olursak olalim Mesih’in bedeninin üyeleriyiz ve büyük bir aileyiz.Dogacak cocugumuz da Mesih’in ailesine katilacak.Onun icin dualariniz son derece önemli ve degerli benim icin.

Foruma güzel paylasimlarini koymani dört gözle bekliyoruz.

Rab seni bolca bereketlesin.

Sevgiler..

Anonim
    Pasif

Sevgili Kores,
    Rabbimiz,tüm ailenize ve yeni bebeğinize,uzun,huzurlu,mutlu ve iman dolu bir hayat bahşetsin.Tüm iyi dileklerimiz ve dualarımız sizlerle….

Anonim
    Pasif

Sevgili Kores Kardeş,
    İsim önerilerinde bulunmamızı istemiştin ,ben bir kaç isim yazıyorum.
    yanına + koyduklarım benim beğendiklerim. Kızım olsa bunlardan birini koyardım.

Elsie=Tanrıca Kutsanmış.+
    Nixie=Su perisi
    Heidi=Asıl.
    Christin.+
    Rosen=Gül+
    Klar=aydınlık.
    Lilien=Zanbak+

Kutsal Kıtap’tan bulduklarım.
    Ada.+
    Silla.
    Milka+
    Rebeka.
    Rahel.
    Noa +
    Serah.+
    Aksa.
    Mispa.(özellikle bunun yaşadığı çok hüzün verici.)+
    Naomi.+
    Rut.
    Hanna.
    Peninna.+
    Mikal.
    Eğla.
    Ester.
    Sara.
    Priskilla.+

Anonim
    Pasif
    Saba;19367 wrote:
    Sevgili Kores Kardeş,
    İsim önerilerinde bulunmamızı istemiştin ,ben bir kaç isim yazıyorum.
    yanına + koyduklarım benim beğendiklerim. Kızım olsa bunlardan birini koyardım.

Elsie=Tanrıca Kutsanmış.+
    Nixie=Su perisi
    Heidi=Asıl.
    Christin.+
    Rosen=Gül+
    Klar=aydınlık.
    Lilien=Zanbak+

Kutsal Kıtap’tan bulduklarım.
    Ada.+
    Silla.
    Milka+
    Rebeka.
    Rahel.
    Noa +
    Serah.+
    Aksa.
    Mispa.(özellikle bunun yaşadığı çok hüzün verici.)+
    Naomi.+
    Rut.
    Hanna.
    Peninna.+
    Mikal.
    Eğla.
    Ester.
    Sara.
    Priskilla.+

Sabah beste hanim beni uyandirdi.Sancisi oldugunu söyledi.Tamam dedim kalk gidiyoruz.6.15 de hastaneye geldik.7.15 de dünya güzeli NAOMI kizimiz Rab’bin lütfuyla gözlerini bana dikerek acti.Cok tatliydi.4300 gram 54 cm.Cok dualar edildi.Tanri’nin varligini hissettim.Ben de durmadan dua ediyordum.Dogumda hanimin yanindaydim ve elini tutuyordum.Hic iyi durumda degildim.Bayilacaktim adeta.Sonunda bebek geldi ve benim gözlerimden yaslar akiyordu.Sirilsiklam olmustum.Rab’be sükrettik.Merhametini ve lütfunu eksik etmedi ve dualari yanitladi diye.HAMDOLSUN.

Rab tüm dua eden kardeslerimi bereketlesin.

Anonim
    Pasif

halleluya

Çok sevgili Koreş kardeş,
    Dünyaya yeni gelen Naomi bebek için seni ve aileni kutluyoruz, bizler de sizlerle birlikte seviniyoruz. Rab her birinizi bol bol bereketlesin ve korusun.

Sevgilerimle

15 yazı görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 23)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.