• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24778
  Anonim
  Pasif

  Kutsal Kitap’ta, Kutsal Ruh’tan söz edilen her metinde bir olayın gerçekleştiğini görürüsünüz. Ruh, dünyanın yaratılışında, İsa’nın dirilişinde, Pentikost gününde ve Elçilerin yaptığı işlerde güçlü bir şekilde etkin olmuştur. Eğer Kutsal Ruh’un yalnızca tapınmalarda hoş bir hava yaratmakla yetindiğini sanıyorsak, O’nun gücünü küçümsüyoruz demektir.

  Eski Antlaşma’da ” Ruh ” için kullanılan İbranice sözcük, aynı zamanda ” yel ” ve ” soluk ” anlamına gelirdi. Orta Doğu’da en sık rastlanan ” yel ” türü yaz meltemi değil, kudretli bir şekilde esen keskin ve sıcak rüzgardır. ” Soluk ” sözcüğü de rahat alınan nefesi değil, bol miktarda enerji tüketilirken alınan nefesi dile getirmektedir. Ruh’ta tapınmaya başladığımızda, sakin bir göldeki yelkenliler gibi yavaşca süzülmeyi beklememeliyiz. Kutsal Ruh’ta bir kasırga hızıyla esecek güç vardır. ( Graham KENDRICK )

  Rabbin sevgisi ve esenliği sizinle olsun.

  Fırat Çölgeçen kardeşden alıntıdır

  #29409
  Anonim
  Pasif

  His clacker he had by this time wow gold thrown away from him, as being a mean wow power leveling and sordid instrument, offensive both to the birds and to himself as their friend. All at once he wow power leveling became conscious of a smart blow upon his buttocks, followed by a loud clack, which announced to his surprised senses that the clacker had been the instrument of offence used. The birds and Jude wow power leveling started up simultaneously, and the dazed eyes of the latter beheld the farmer in person, the great Troutham himself, his red face glaring down upon Jude’s cowering frame, the wow power leveling clacker swinging in his hand.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.