Kutsal kitapta Muhammed ismi geçiyor mu?

• Bu konu 3 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Bir videoda izledim, Müslüman bir hoca Eski Ahitte, Ezgiler Ezgisi, Bölüm:5, ayet 16’da: Ağzı tatlı, o Muhammedim. İşte böyledir arkadaşım, arkadaşçadır, ey Kudüs kızları” yazıyor dedi. Acaba bu doğrumudur?

Anonim
    Pasif
    B_Yılmaz;20089 wrote:
    Bir videoda izledim, Müslüman bir hoca Eski Ahitte, Ezgiler Ezgisi, Bölüm:5, ayet 16’da: Ağzı tatlı, o Muhammedim. İşte böyledir arkadaşım, arkadaşçadır, ey Kudüs kızları” yazıyor dedi. Acaba bu doğrumudur?

Müslüman Hoca yalan kostugu icin tövbe etmelidir.Tanri’nin Sözlerini kim degistirmeye kalkisirsa lanet altina girer.Ezgiler Ezgisi Bölüm 5 ayet 16’da aynen su ayetler yazilidir.

Agzi cok tatli,
    Tepeden tirnaga güzel.
    Iste böyledir sevgilim,böyledir
    yarim,ey Yerusalim kizlari!

Ne burda ne de Kutsal Kitab’in 1606 sayfasinin tek bir yerinde bile muhammed ismi gecmez.Fakat sık sık sahte peygamberlerin geleceginden bahseder.

Sevgiler

TANRISEVGIDIR.png

Anonim
    Pasif

Sevgili B Yilmaz.

Kores abi’nin de soyledigi gibi, Kutsal Kitapta Muhammed ismi gecmez. Izlediğiniz video Şeyh Ahmed Didat’a ait sanırım.Şeyh Ahmed Didat bu konuda cahilliğini bir kez daha ispatlamıştır. Eski Ahit Ibranice yazıldı. Ezgiler Ezgisi 5:16’da geçen kelime ” מַחֲמַדִּים ” dir. Okunuşu ise “Makhmawdim”. Makhmawd’ kelimesi Ibranice “SEVGILI” anlamına gelir,ve islam peygamberiyle hiçbir alakası yoktur.

Rab sizi seviyor.

Esenlikle

Anonim
    Pasif

Hıristiyanlıkla ilgili sorularımı samimi olarak cevaplayan bütün kardeşlere teşekkür ederim. Yaklaşıyorum bu dine her geçen gün.

Anonim
    Pasif
    B_Yılmaz;20113 wrote:
    Hıristiyanlıkla ilgili sorularımı samimi olarak cevaplayan bütün kardeşlere teşekkür ederim. Yaklaşıyorum bu dine her geçen gün.

Sevgili B_Yilmaz
    Inan ki hristiyanlik ve Kutsal Kitap’la ilgili ne kadar cok arastirir ve sorgularsan o kadar kendine yakin ve Tanri’dan oldugunu anlayacaksin.Samimi arayislarin ve güzel sorularin icin asil biz forum sakinleri olarak tesekkürlerimizi sunariz.Sen de Rab’bin kaybolmus koyunlarindansin.Umarim tez zamanda Rab’bin cagrisina ve planina yüregini acacaksin.Sana kardesim demeyi özlemle ve sabirla bekleyecegim.

Sevgilerle..

TANRISEVGIDIR.png

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.