Kutsal Kitap Topraklarindan Görüntüler

• Bu konu 2 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Armagan
    Anahtar yönetici

Kudüs – Yeruşalim

jerusalem_panorama2.jpg

Kudüs’ün Sion Kapisi

zion_gate.jpg

Kudüs’ün Altın Kapısı

Golden_Gate.jpg

Kudüs’ün Şam (Damaskus) Kapısı

Damascus_Gate.jpg

Kudüs’ün Aslan Kapısı

Old%20City%20Gates-09-Lions%20Gate.jpg

Kudüs’ün Herodes Kapısı

11portaerodeBig.jpg

Kudüs’ün Yaffa Kapısı

[IMG]http://www.solomonia.com/blog/images/december06/P1010651.JPG[/IMG]

Kudüs’ün Dung Kapısı (Gübre Kapısı)

02PortaMagrebiniBig.jpg

Kudüs’te 2000 yillik zeytin agaci

2000_year_tree_-_garden_g.jpg

Beytlehem – İsa’nın doğduğu Kasaba

Bethlehem2.jpg

Celile Gölü – Israil

sea_of_galilee.jpg

Armagedon Vadisi – Israil

valley_of_armegedon.jpg

Bugünkü Kudüs (Yerusalim)

Jerusalem%20panorama%20inc%20Dome%20of%20the%20Rock.jpg

klaus
    Anahtar yönetici

Bu güzel fotoğrafları gördüğüm an çok heyecanlandım. Teşekkür ederim sevigili evangelist. Lütfen böyle şeyler vermeye devam edin. Babam sizi ve bütün kardeşlerimizi bereketlesin. Esenlikle kalın.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim. Sion kapısını yakından ilk bu resimde gördüm ve ellerim titredi. Geçen sene kasım ayında bir rüyamda aynı bu kapıyı görmüşdüm. Ama neresi olduğunu anlayamamışdım. Üzeri beyaz keten elbiseli insanlar bu kapıdan yani sol tarafdan içeri girip çıkıyordu. Sanki soldaki girişin içeri kısmında hemen sağ tarafında kapı ve büyük bir salon vardı. O salondaydım bende ve bekleme yeri gibiydi. Tabi resimden iç kısım görülemiyor.
    O duvarın arkası yani soldaki girişin sonu avluya mı açılıyor çok merak ettim. Oraları gezip bilen bir kardeş bana detaylı bilgi yazarsa inanın çok mutlu olurum.

Esenlikle kalın.

klaus
    Anahtar yönetici

@KAYRAM 10102 wrote:

Bu güzel fotoğrafları gördüğüm an çok heyecanlandım. Teşekkür ederim sevigili evangelist. Lütfen böyle şeyler vermeye devam edin. Babam sizi ve bütün kardeşlerimizi bereketlesin. Esenlikle kalın.

Bu arada söylemeden geçemeyeceğim. Sion kapısını yakından ilk bu resimde gördüm ve ellerim titredi. Geçen sene kasım ayında bir rüyamda aynı bu kapıyı görmüşdüm. Ama neresi olduğunu anlayamamışdım. Üzeri beyaz keten elbiseli insanlar bu kapıdan yani sol tarafdan içeri girip çıkıyordu. Sanki soldaki girişin içeri kısmında hemen sağ tarafında kapı ve büyük bir salon vardı. O salondaydım bende ve bekleme yeri gibiydi. Tabi resimden iç kısım görülemiyor.
    O duvarın arkası yani soldaki girişin sonu avluya mı açılıyor çok merak ettim. Oraları gezip bilen bir kardeş bana detaylı bilgi yazarsa inanın çok mutlu olurum.

Esenlikle kalın.

Tekrar tekrar inceledim resimleri de Şam ( Damaskus ) kapısı da olabilir. Aynı şekilde giriş solda.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.