Korku-öfke-ben

• Bu konu 2 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Son bir haftadır sosyal planda aldığım yanlış kararlar beni maddi manevi büyü zarar uğrattığı gibi bir yandan binlerce dolay veremeyeceğim bi tecrübeye kavuştum kime güvenebileceğimle iligli (dolandırıldım). Sadece Rabbe güvenilir!!

Fakat şu an içinde bulunduğum durum sıkıntı yaratıyor. Uyku sorunlarım yeniden başladı. Uyuyamayınca da pskyatrik sorunlarım azmakta ve o paronoya senin bu paronoya benim dolanıyorum. Bana hayata tutunacak, öfkemle ve korkularımla başedebilecek güç için dua ederseniz sevinirim…

Anonim
    Pasif

Hamdolsun bu gece gözyaşlarımı esirgemeden dua ettim…
    Lütfen sizler de benim için dua edin. Çok yalnızım, ve hassasım. Bağımlılıkla da mücadele ediyorum.

Anonim
    Pasif

@Doğuhan 14220 wrote:

Son bir haftadır sosyal planda aldığım yanlış kararlar beni maddi manevi büyü zarar uğrattığı gibi bir yandan binlerce dolay veremeyeceğim bi tecrübeye kavuştum kime güvenebileceğimle iligli (dolandırıldım). Sadece Rabbe güvenilir!!…

Haklısın kardeşim, yalnız Rab bizim her şeyimizi düşünür, O’na güvenmekten vazgeçme. İçinde bulunduğun şu durumda bunu gerçekten yapmalısın. Kendini sorunlarını düşünmeye değil, Rab’bin sözlerini düşün. Acaba Rab bu olaylarla sana ne demek istiyor.

@Doğuhan 14220 wrote:

Fakat şu an içinde bulunduğum durum sıkıntı yaratıyor. Uyku sorunlarım yeniden başladı. Uyuyamayınca da pskyatrik sorunlarım azmakta ve o paronoya senin bu paronoya benim dolanıyorum. Bana hayata tutunacak, öfkemle ve korkularımla başedebilecek güç için dua ederseniz sevinirim…

Espirili anlatımın beni güldürdü.. Ama o paronoyadan bu paronayaya gitmene gerek yok. Niye şüphe ediyorsun. Sen olacakları tayin edemezsin ki, herşey Rab’bin izniyle olur (luka 12:22-31). O halde yine diyorum Rab’be sığın, olanları yalnız izle. Kendi çabanla birşeyleri değiştirebilir misin? Dualarında ki çabayla değiştirebilirsin (yuhanna 14:14).

Paronoyalarını (şeytanın etkisi) değil, ama Rab’bin esenlik Ruhu’nu düşün ve iste. Senin için dua edeceğiz. Rab seninle olsun.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.