Kiliseye aktif katılım ve Hizmet Etmek

• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Merhaba kardeşler;

Bu aralar çok sık giremiyorum siteye. Girdiğimde de yazmaktan çok okumayı tercih ediyorum. Herkesin işi gücü, sosyal hayat ve ilişkileri var ve zaman zaman çok yoğun da olabiliyor.

Konuyu açmamın sebebi sizin de görüşünüzü, düşüncelerinizi ve katılım durumunuzu öğrenmek. İnternet sitelerinde yazan çizen pek çok kardeşimiz olduğunu biliyorum. Ben de bazen geliyor bir şeyler karalıyorum..ve sizin yazdıklarınızı okuyup bereket alıyorum.

Ancak kiliseye katılımınız nedir?

Sık sık Rabbin avlularına gidiyor muyuz?

Hafta sonu pazar tapınmalarına, hafta içi fırsat buldukça kardeşlerle bir araya gelmeye yöneliyor muyuz? Ruhsal gıdadan olabildiğince yararlanmak, bereket almak ve diğer kardeşlerle paydaşlık kurmak, beraber olmak ve kilisede hizmet etmek.

Peki elimizden geldiğince kilisede hizmet edebiliyor muyuz?
    Ben yeni yeni gençlik grubunda aktifleştim ve görevler edindim. Amacım Rabbin genç çocuklarıyla ilgilenmek. Onlar Rabbin çocuğu.

Bazen pek çok kişinin internette çok fazla zaman geçirdiğini düşünüyorum. Bu değerli zamanımızdan Kiliseye de vakit ayırabiliyor muyuz?

Eminim buradaki pek çok kardeşim kiliseyle birlik içerisindedir ama yinede paylaşmak istedim.

Ve duyurmak istediğim bir site var türkiye gençlik ( tg) hizmetleri

Türkiyedeki gençlik grupları ve kiliselerde hizmete yönelik bir platform.

sevgiler, esenlikler

cross_banner3.jpg

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.