Kiliselerle ilgili

• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Herkese selamlar arkadaşlar rabbin lütfu merhameti bereketi sevgisi sizlerle olsun size çok heyecanli olduğumu belirtmek isterim bunun nedeni hayatimda ilk evet ilk defa kiliseye gideceğim içimdeki heyecani anlatamam sanki doğduğumdan beri kiliseye gideceğim günü bekledim protestan bir arkadaşim beni kiliseye götürecek kiliselerin birlik ve bütünlüğüne uyarak tabiki orda uyulmasi gereken kurallara uyup ve herkese saygili olacağim takim elbisemi giyinip adap ve usullere uymak isterim içimden dünyanin bütün çiçeklerini en güzel çiçeklerini rabbin evine getirmek ister ve sonrasinda kiliseleri dolaşmak isterim yurtdişindaki kiliseleride görmek isterim hatta işim gereği hep anadoluya gitmekteyim oralardaki kilise ve manastirlarida gezmek isterim düşünün 15 senedir hep tevrat ve 7 sene incil okudum ilahiler dinledim burda sizlerle yazilarimi paylaştim hatta hep burda size yazdiklarimi tekrar tekrar okumaktayim bikmadan usanmadan ve sinegoglara gitmiştim ama rabbin isteği benim kiliselere gitmem olduğunu hissediyorum bundan dolayi çok mutluyum rabbin lütfu merhameti kutsallarla ve rabbi sonsuza kadar sevenlerle beraber olsun amin
    christ is risen god is risen sun is risen glory to our god and son and holly sprit halleluya halleluya

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.