KAYRAM’a Sesleniyorum.Lütfen OKU.

• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Sevgili KAYRAM.

Yazını üzüntü ile okudum.Ve şunu anladım hala bu Siteden ayrılamadığına göre, sen gerçekten,HRISTIYAN TÜRK Sitesini demek ki çok sevmişsinki,bu yüzden bu siteden ayrılamıyorsun.
    Şifresiz girip ,yazıları okuyorsun, Sevgili KAYRAM, HRISTIYAN TÜRK Sitesinin değerli, ve güzel, bereket verici bir site olduğunun kanıtı bu olsa gerek.ne o.. yoksa şu anki sitende bu bereketi alamıyormusun.?

Yanlız yanılgı içinde olduğunu, belirtmeliyim.
    Seni burdan kovan olmadı..Sadece tövbe et dediler.Ve burdan Protestan Hiç bir Kardeş’te atılmadı.Kuralları çiyneyen olursa sadece uyarı yazıları yazıldı.
    Sen Hayalmi görüyorsun.nerden uyduruyorsun o yazdıklarını.

Yanlız anlıyamadığım diğer bir konuda kafayı bana takmış olman.Siten’de paylaşımlarımla ilğili yorumlar yapmışsın.Sağol güzel minyon kardeşim.aslında çok sevimli birisin.neden benle uğraşıyorsun.? Beni Sitene taşıyorsun.

Hadi bunu da geçtim.Bu ve buna benzer Site’lerin kuruluş amacını sana anlatmama gerek yok sanırım,zaten bunu bilecek kadar zekisin.
    İlahilerle ilğili paylaşımların tamamını oku derin.orda paylaşılan konuların..senin geçmişte yazdıklarınla ne ilğisi var.konuyu bir kez daha girip okumanı tavsiye ediyorum.

Eski ayrıldığın Kilisen’le ilğili Şu anki Siten’de dedikodu yapmanı da sana yakıştıramadım.ayrıntıya girmiyorum.Sen ne demek istediğimi anladın sanıyorum.

MESİH’te olduğunu söylüyorsan,MESİH’e Yaraşır ,davranmalısın.

Kilise’nden ayrılışın için kılıf uydurma.
    Hırçınlığını,ayrıldığın, kilise’ndeki herkez biliyor,bu konuda duaya ihtiyacın var.

Bana soruyorsun TANRI’ya yakın ve günahsızı göster bana ey saba yıldızı..

Tek Kelime yazıyorum..HEPİMiZ GÜNAHKARIZ.
    Sen, bebek saflığının ne olduğunu biliyormusun.RAB diyorki,Bana Bebek saflığında gelin.Sen bana gösterebilirmisin..?
    Ben de sende hepimiz günahkariz.Umud’umuz İSA MESİH’teki Merhamet.
    Ben, RAB’be İMAN ettim.elimizden geldiğince onun istediği tarzda yaşamaya ÇABALIYORUM.ÇALIŞIYORUM.
    Yaptığımız şey İMAN YOLUNDA yürürke RAB’bin Merhametine sığınma,ona layık olmadır.Her koşulda yaşamımda,hareketlerimde,
    ona layık olmaya çalışmadır.

Sen çabalıyormusun.?
    Yaşamında,hareketlerinde.?
    Kendine biraz dürüst ol Sevgili KAYRAM.

Paylaşımımı anlayamamışsın.Ben Kutsal Kıtap’ta Ünvanların geçmediğinden,bahsettim.
    Çarpıtmışsın.Diyorsunki,
    Şifacı,Cinci,Tapınmacı,Bilinmeyen dillerde konuşmacı,Duacı,Çaycı, tuvaletci,Ergençlik Hocası.

Sevgili Kayram bu saydıkların haftalık listesi yapılır ve o listede kimin ismi yazılıysa görev alır.ve isimler hep değişkendir,ben kimse için tuvaletci kelimesini yada Duacı…. isim duymadım. bunlarda görevli olanları Kıskançlıkla isimlendirmişsin.

Bak sana bir Ayet yazıyorum.
    Diyorki,

“Kendi gözündeki merteği görmezken,kardeşine nasıl,”Kardeş izin ver gözündeki çöpü çıkarayım dersin.Seni iki yüzlü.Önce kendi gözündeki merteği çıkar.”
    Luka 6:42

Beş Seneni verdiğin Eski Kilisende.sen demekki oynamışsın.Rol yapmışsın.Sana hiçmi emekleri geçmedi.Zor zamanlarında kimlere sığındın.Kimlere içini döktün,Ruhsal yanlızlığını kimlerle paylaştın.
    Yazık .hemde çok yazık diyorum.:)

Kilise’ni değiştirebilirsin.Hatta Meshep’inide değiştirebilirsin.
    Ama geçip giderken, arkada bıraktıklarına saygılı olki, kendi değerin artsın.Çamur atma çok çırkin ve RAB’te olan birine yakışmaz.

Bu denli acımazsızlığın,bu denli seni yıpratan her neyse içinde kapanmamış hala kanayan yaran ,ne kadar derinmişki,
    Zehir kusuyorsun.

RAB’bim İSA sana yardım etsin diye Dua edeceğim.
    Esenlikle SEVGİLİ KAYRAM.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.