Kardeşim İçin Dua

• Bu konu 4 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Kardeşim yaşı küçük olmasına rağmen bizden uzakta okuyor.. Ve sıkı bir eğitim sistemiyle okuyor.. Aynı zamanda okul dışında da kamplara gidiyor.. ve cok bunalmış durumda.. Bize belli etmek istemiyor ama çok üzüldüğünü biliyorum.. Geçen günlerde de bir arkadaşı intihar etmiş.. Kardesımden emınım hamdolsuno tarz seyler yapmaz ama korkuyorum..

Dualarınızı esirgemeyin!

Rab’bin ışığı üzerinize Olsun..!–amin

Anonim
    Pasif

Sayın rut_debora, küçük kardeşinin ruhsal sorunlardan kurtulması için dua edeceğim. Evet ! Dünyasal düşündükçe, ruhsal bunalımlardan kurtulmak olanaksız. Çare ise, ölüm oluyor. Kişinin asla Tanrı’yı yaşamının dışında bırakmaması gerektiği burada, daha çok belli oluyor. Rab, kardeşinizin yüreğine dokunarak; O’nu tanımasını ve ruhsal sıkıntılarının son bulmasını sağlaması, istemimdir.

Söz, Mesih’ti; O, Hak’tı.
    Lütüf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !
    Dünyayı kazansan neye yarar ? hac5 isamesihyasiyor

Anonim
    Pasif

Teşekkür ederim…

Onlar vatan için çalışıyorlar ve çektikleri sıkıntılar, dertler hiçbir zaman boşa çıkmayacaktır. Buna yürekten inanıyorum… Tek dileğim bu süre içerisinde kendine hakim olarak, sabırla ilerletmesidir.

RAB, hepimizinde, kardeşiminde yardımcısı olsun…!

RAB, SAĞLAR.

Anonim
    Pasif

Değerli kardeşim, Rab kardeşinize sabır, istek ve ümit versin. Yaptığı işlerde O’na ışık olup yol göstersin ve güç versin. Esenliği üzerinde olsun ve O’nu her zaman gözetsin.

Anonim
    Pasif

RAB ona sıkıntılarında esenlik versin..Zorluklar tabi ki olacaktır.Rabbimiz ona kaldıramayacağından fazlasını vermeyecektir..

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.