Kardeşim İçin Dua

 • Bu konu 4 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25558
  Anonim
  Pasif

  Kardeşim yaşı küçük olmasına rağmen bizden uzakta okuyor.. Ve sıkı bir eğitim sistemiyle okuyor.. Aynı zamanda okul dışında da kamplara gidiyor.. ve cok bunalmış durumda.. Bize belli etmek istemiyor ama çok üzüldüğünü biliyorum.. Geçen günlerde de bir arkadaşı intihar etmiş.. Kardesımden emınım hamdolsuno tarz seyler yapmaz ama korkuyorum..

  Dualarınızı esirgemeyin!

  Rab’bin ışığı üzerinize Olsun..!–amin

  #30557
  Anonim
  Pasif

  Sayın rut_debora, küçük kardeşinin ruhsal sorunlardan kurtulması için dua edeceğim. Evet ! Dünyasal düşündükçe, ruhsal bunalımlardan kurtulmak olanaksız. Çare ise, ölüm oluyor. Kişinin asla Tanrı’yı yaşamının dışında bırakmaması gerektiği burada, daha çok belli oluyor. Rab, kardeşinizin yüreğine dokunarak; O’nu tanımasını ve ruhsal sıkıntılarının son bulmasını sağlaması, istemimdir.

  Söz, Mesih’ti; O, Hak’tı.
  Lütüf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !
  Dünyayı kazansan neye yarar ? hac5 isamesihyasiyor

  #30558
  Anonim
  Pasif

  Teşekkür ederim…

  Onlar vatan için çalışıyorlar ve çektikleri sıkıntılar, dertler hiçbir zaman boşa çıkmayacaktır. Buna yürekten inanıyorum… Tek dileğim bu süre içerisinde kendine hakim olarak, sabırla ilerletmesidir.

  RAB, hepimizinde, kardeşiminde yardımcısı olsun…!

  RAB, SAĞLAR.

  #30563
  Anonim
  Pasif

  Değerli kardeşim, Rab kardeşinize sabır, istek ve ümit versin. Yaptığı işlerde O’na ışık olup yol göstersin ve güç versin. Esenliği üzerinde olsun ve O’nu her zaman gözetsin.

  #30721
  Anonim
  Pasif

  RAB ona sıkıntılarında esenlik versin..Zorluklar tabi ki olacaktır.Rabbimiz ona kaldıramayacağından fazlasını vermeyecektir..

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.