Isa Wallpaper 1024×768

• Bu konu 5 izleyen ve 5 yanıt içeriyor.
6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Merhabalar!
    Sizlere hediyem olsun bu wallpaper benim. Bayagidir bilgisayarimda bulunan bir fotografla, siz kardeslerime bir wallpaper yapayim dedim, fotoshopla 30 dakikami aldi, ilerde daha yapip koyacagim buraya ama simdilik sadece bir tane.
    1024×768 ekranlar kullanim icin uygundur. Eger bu wallpaper’i bir arkadasiniza mail atacaksaniz bana referans vermeyi unutmayin, sadece forumdan bir uye yapti deseniz bile yeter.
    isa1.png

Anonim
    Pasif

Tanri seni cok bereketlesin Zeynep Kardesim,

Oncelikle resim cok hostu, ama daha mukemmeli, simdiden Rab`deki kardeslerine yardim etme istegin, Rab`deki kardeslerini tesvik etme istegindi, Ben inaniyorum Rab de seni bereketleyecektir.

Sagol kardesim

Anonim
    Pasif

@OrhanAnt 9420 wrote:

Tanri seni cok bereketlesin Zeynep Kardesim,

Oncelikle resim cok hostu, ama daha mukemmeli, simdiden Rab`deki kardeslerine yardim etme istegin, Rab`deki kardeslerini tesvik etme istegindi, Ben inaniyorum Rab de seni bereketleyecektir.

Sagol kardesim

Bu guzel sozleriniz icin size sonsuz tesekkurler ediyorum. Sizleri mutlu edebildiysem ne mutlu bana.
    Tanrinin esenligi sizinle olsun:amin:

klaus
    Anahtar yönetici

:kucak:Sevgili kardesim zeynep ellerine saglik cok guzel olmus .RAB ISAnin sonsuz sevgisi yureginde isliyor bile ,verdigin bu sevgi ornegi icin sana cok tsk ediyoruz.Inaniyorum rabteki bu yepyeni hayatin hep bereketlerle gececek.–amin

Sevgili kardeşlerim, birbirimizi sevelim. Çünkü sevgi Tanrı’dandır. Seven herkes Tanrı’dan doğmuştur ve Tanrı’yı tanır.
    Sevmeyen kişi Tanrı’yı tanımış değildir. Çünkü Tanrı sevgidir.
    (1yuhana4:7-8)

Anonim
    Pasif

şat mersi zeynep…

Anonim
    Pasif

Bu wallpaper’ı görünce gözyaşlarıma hakim olmak için elimden geleni yaptım.. Gözlerimi doldurdun sevgili zeynep.. Onun için bir gün değil, her gün gözyaşı döksek bile onun bize yapmış olduğunun karşılığını asla ödeyemeyiz.. O bizi çok seviyor.. Ne kadar büyük, ve ne kadar harika bir Rabbimiz var. Övgü ve yücelik yalnız ona ait ve yalnız ona ait olacak..

Sevgiyle kalın..

6 yazı görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.