• Dieses Thema hat 3 Teilnehmer und 2 Antworten.
Ansicht von 3 Beiträgen - 1 bis 3 (von insgesamt 3)
 • Autor
  Beiträge
 • #25621
  klaus
  Verwalter

  isamesihyasiyortanri sevgidirMısır’da Müslüman bir adam, karısını Kutsal Kitap okuduğu için öldürdü. Sonra da karısıyla birlikte küçük bebeklerini ve 8 yaşındaki kızını da gömdü. Kızlar canlı canlı gömülmüşlerdi. Baba polise, çocukları bir adamın kaçırdığını bildirdi. 15 gün sonra aileden başka biri öldü. Adamı gömmeye gittiklerinde, toprağın altında 2 canlı çocuk buldular. Büyük kıza sordular: “Nasıl hayatta kalabildiniz?” Kız şöyle cevap verdi: “Parlak elbiseli, ellerinde kanayan yarası olan bir adam her gün bizi doyurmak için geldi. O annemi kaldırdı ki, küçük kardeşimi emzirebilsin…”

  Mısır’ın ulusal televizyonunda kızla yapılan röportajlar yayınlandı. Kız programda, “O adam İsa’dan başkası değildi, çünkü başka hiç kimse böyle şeyler yapamaz!” dedi. Müslümanlar, İsa’nın böyle bir şey yapabileceğine inanıyorlar. Ama O yaralı adam, İsa, gerçekten çarmıha gerildi ve açıkça bellidir ki, O yaşıyor! Açık olan bir şey daha var ki, o yaşta bir çocuk böyle bir hikayeyi uyduramaz ve kesinlikle gerçek bir mucize olmadan o iki çocuk da hayatta kalamazlardı. Mısır’ın yetkilileri bu olay karşısında zorluklar yaşayacaklar, hele “Tutku” filminin popüler olduğu bir dönemde. Medyanın ve eğitimin merkezi olan Mısır’da emin olun, bu olay her tarafa yayılacak. Mesih hâlâ dünyayı altüst ediyor. “Ne mutlu RAB’be güvenen insana, güveni yalnız RAB olana!” Yeremya17:7

  #30939
  Anonym
  Inaktiv

  hac5rabbe hamdolsun

  #30937
  Anonym
  Inaktiv

  isasiyahbeyaz
  Sevgili Kurtuluş,

  İsa Mesih diridir ve yaşıyor HAMDOLSUN! İnsanlar ne kadar bunu inkar ederlerse etsinler, başaramıyacaklardır! GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANABİLİR Mİ? Mısır’da yaşanan bu mucize olay İsa Mesih’in yaşayan diri bir Rab olduğunu apaçık gözler önüne sermektedir. Ne mutlu bizlere ki, yaşayan diri bir KURTARICIMIZ var. İsa Mesih, ölümü yenen, şeytanı alteden, günahlı insanları günahlarından arındıran ve Sonsuz Yaşam verendir. AMİN!!!!

  Sevgiler
  Suna

Ansicht von 3 Beiträgen - 1 bis 3 (von insgesamt 3)
 • Du musst angemeldet sein, um auf dieses Thema antworten zu können.