Ihsan Özbek- "bunun Dinle Falan Alakasi Yok! Bu Kötülügün Cinayetidir."

 • Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24244
  klaus
  Anahtar yönetici

  Türkiye Protestan Kiliseler Birliği Eski Başkanı Özbek: Bunun Dinle Falan Alakası Yok, Bu Kötülüğün Cinayetidir.

  turkiye-protestan-kiliseler-birligi-eski-baskani_o.jpgKurtuluş Protestan Kiliseleri önderi ve Türkiye Protestan Kiliseler Birliği eski Başkanı Pastör İhsan Özbek, ulusalcı gruplarının son dört beş yıldır kendilerine yönelik aleyhte propagandası ile saldırıların arttığını söyledi. Özbek, Rahip Santora ve Hrant Dink cinayetlerinin aydınlatılmadan bugünkü saldırının aydınlatılmasının mümkün olmadığını vurguladı.

  Kurtuluş Protestan Kiliseleri önderi ve Türkiye Protestan Kiliseler Birliği eski Başkanı Pastör İhsan Özbek, ulusalcı gruplarının son dört beş yıldır kendilerine yönelik aleyhte propagandası ile saldırıların arttığını söyledi. Özbek, Rahip Santora ve Hrant Dink cinayetlerinin aydınlatılmadan bugünkü saldırının aydınlatılmasının mümkün olmadığını vurguladı.

  Zirve Yayınevi'nin sahibi Hamza Özant, bu gün saat 18.40 uçağı ile İstanbul'dan Malatya'ya geldi. Özant, havaalanında Malatya şehir merkezindeki Hacı Abdül Mahallesi Hasan Bey Caddesi 65 No'lu Akbaba Apartmanı'na gelerek Zirve Yayınevi'nde öldürülen Necati Aydın'ın evine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında Aydın'ın evinde bulunan Ankara'daki Kurtuluş Protestan Kiliseleri önderi ve Türkiye Protestan Kiliseler Birliği eski Başkanı Pastör İhsan Özbek, açıklamada bulundu. (Cihan Haber Ajansı) 19.04.2007 00:20

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.