Hristiyanlık ile ilgili

• Bu konu 3 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    klaus
    Anahtar yönetici

Hristiyanlık bana hep sıcak gelmiştir böyle değişik bir manevi havası vardır hep ama mantık temelinde tam olarak emin olmak ta gerek bana mantık temelinde Hristiyanlıga geçme nedenlerinizi anlatır mısınız

Anonim
    Pasif

Hristiyanlık ile ilgili
    Hristiyanlık bana hep sıcak gelmiştir böyle değişik bir manevi havası vardır hep ama mantık temelinde tam olarak emin olmak ta gerek bana mantık temelinde Hristiyanlıga geçme nedenlerinizi anlatır mısın.

Kayıtsız Üye.
    Siz hiç,Aşık oldunuz mu,?
    Peki..Mantık aşkı tarif edebilirmi.?
    Aşkın tarifini siz yapabilirmisiniz.?

İSA MESİH,aşk ve sevgidir.O’nun olagan üstü kişiliği,O’nun Eşsiz karekteri,O’nun yüreklerimize muazzam seslenişi,O’nun sevgisini yüreklerimize döküşü ,O’nun bizi kendine çekmesi,bizlerin tüm hücrelerimizi ele geçirmesi, sözle Mantıken tarif edilemez.
    Ancak yaşanır.

Esenlik ve Mesih’in sevgisini duyman dileğimle.

Anonim
    Pasif

@Kayıtsız Üye 20805 wrote:

Hristiyanlık bana hep sıcak gelmiştir böyle değişik bir manevi havası vardır hep ama mantık temelinde tam olarak emin olmak ta gerek bana mantık temelinde Hristiyanlıga geçme nedenlerinizi anlatır mısınız

Değerli Kardeşim, Hristiyanlığı benimseyen kardeşlerimizin gerekçelerini yine forumumuzda TANIKLIKLAR bölümünden tek tek okuyabilirsin..

Feyz ve Bereket alman dileği ile..

Esenlikle

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.