Hristiyan olmaya karar verdim

• Bu konu 7 izleyen ve 7 yanıt içeriyor.
8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Saygıdeğer arkadaşlar

Merhaba ;

Araştırdıklarım üzerinde derin düşündükten sonra hristiyan olmaya karar verdim Ve yaptığım kısa bir dua ile bunu tanrıya açtım.

saygılarımla

Anonim
    Pasif
    Dilbera-Dersimi;20799 wrote:
    Saygıdeğer arkadaşlar

Merhaba ;

Araştırdıklarım üzerinde derin düşündükten sonra hristiyan olmaya karar verdim Ve yaptığım kısa bir dua ile bunu tanrıya açtım. saygılarımla

Sevgili Dilbera Dersimi kardeşimiz,
    Mesih’teki iman ailemize hoş geldin. Sonsuzluğunla ilgili vermiş olduğun bu kararın için seni yürekten kutluyor ve seninle birlikte seviniyoruz. Göklerde melekler de bizimle birlikte seviniyor ve bunu kutluyorlar. Artık ölümden yaşama, karanlıktan İşiğa geçtin. Şeytan’ın artık senin üzerinde hakkı ve yetkisi yoktur, çünkü sen artık Rab İsa Mesih’e aitsin. Rab seni ellerinde taşıyacak, gideceğin her yerde seninle birlikte olacak, seni koruyacak, bereketleyecek ve O’nun Işığı sende parlayacak.

‘Rab diyor:
    Korkma, çünkü seni kurtardım, seni adınla çağırdım, sen benimsin.
    Suların içinden geçerken seninle olacağım,
    Irmakların içinden geçerken, su boyunu aşmayacak.
    Ateşin içinde yürürken yanmayacaksın, alevler seni yakmayacak.
    Çünkü senin Tanrın, İsrail’in Kutsalı, seni kurtaran RAB benim’ (Yeşeya 43:1-3).

Rab’bin esenliğinde ve sevgisinde kal
    Sevgilerimle

Anonim
    Pasif

Tebrikler Dilbera Dersimi büyük bir karar ve sizi tebrik ediyorum seçiminizden dolayı.

yazılarınızıda çok beğenerek okudum.

Anonim
    Pasif

@Dilbera-Dersimi 20799 wrote:

Saygıdeğer arkadaşlar

Merhaba ;

Araştırdıklarım üzerinde derin düşündükten sonra hristiyan olmaya karar verdim Ve yaptığım kısa bir dua ile bunu tanrıya açtım.

saygılarımla

Seni sevgiyle kucaklıyorum kardeşim. Hoş geldin. İnan çok, çok, çoook sevindim. Rab seni korusun ve güçlendirsin. Rab’be şükürler olsun.

Anonim
    Pasif

teşekkür ederim. Ben de sevinçliyim.halleluya

Amin.

Anonim
    Pasif

Dilbera-Dersimi´isimli üyeden Alıntı
    Saygıdeğer arkadaşlar

Merhaba ;

Araştırdıklarım üzerinde derin düşündükten sonra hristiyan olmaya karar verdim Ve yaptığım kısa bir dua ile bunu tanrıya açtım

Sevgili Dilbera-Dersimi,
    Rab’be şükrediyorum.
    Seni, bizlere kazandırdığı için,Rabba iman etmen,emininki burdaki
    her inanlı kardeşin,içini tazeledi,Rab’bi tanıman,her kardeşin yüreğindeki umut’u yeniledi,
    İSA MESİH, Rab’tir demen,biz kardeşlerinin içini aydınlattı.
    Aramıza Hoşgeldin.

Anonim
    Pasif
    Saygıdeğer arkadaşlar

Merhaba ;

saygılarımla

Seni sevgiyle kucakliyor ve Rab’bin ailesine hosgeldin diyorum kardesim.Inan bu haber benim icin 1000 euro kazanmaktan daha sevincli geldi ve günün yorgunlugunu hemen unutturdu.
    Senin icin dualar ettik.Rab seni de unutmadi seni adinla cagirdi..Simdi ismin göklerdeki Yasam Kitabina yazildi.Hep beraber orda bulusmak ümidindeyim canim kardesim.

Rab seni bolca bereketlesin ve seytanin tüm saldirilarindan korusun.Duada kal ve bol bol kutsal Kitab’i oku kardesim..

Cok cok cok cok cok sevincliyim.Rab’be sükürler olsun.Halleluya,Maranata,Amin

Anonim
    Pasif
    Saygıdeğer arkadaşlar

Merhaba ;

saygılarımla

Değerli Dilbera, bilen bilir, görmek isteyen görürki yeryüzü Tanrı’nın Tarlasıdır aslında. bizlerde başak vermek üzere ekilen ekinleriz. Ve ne mutlu ki, Tanrı’nın başak veren bir ekinisin sen artık. senden yeni imanlı kardeşlerimizinde türemesi üzerine duacıyım..Çok mutlu oldum çok sevindim..Tanrı demiyor mu ki; Arayan bulacak, dileyene verilecek?.. Sen aradın, araştırdın ve O sana kendisini bulman için kolaylıkla tanıtır.. Hamd olsun Sende artık Tanrı’dasın…

Esenlikler..

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.