Hoşgeldiniz sonsuzdiren

• Bu konu 3 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Hoşgeldiniz sevgili Sonsuzdiren kardeşimiz,

Dün gece eşim, ‘Sonsuzdıren forumda’ deyince kulaklarıma inanamadım. Zaman zaman, böyle aniden gitmenize bir anlam veremeyip, neden gittiğinizi merak ettik. Sizi az çok tanıdığımız ve çok güvenilir biri olduğunuza inandığımız için, kendinize göre haklı bir sebebiniz olduğunu düşündük ve sizin için uzun zaman dua ettik, Rab sizi ve ailenizi korusun ve bereketlesin diye.

Tekrar aramızda olmanızdan dolayı çok seviniyoruz. Rab sizi kendi yüceliği için kullanmaya devam etsin.

Sevgilerimle

Anonim
    Pasif

Hoşbulduk, sevgili kardeşim. Tekrar aranızda olmamı sağlayan Rab’ be hamdolsun. halleluya

Anonim
    Pasif
    Rüzgar;15933 wrote:
    Hoşgeldiniz sevgili Sonsuzdiren kardeşimiz,

Dün gece eşim, ‘Sonsuzdıren forumda’ deyince kulaklarıma inanamadım. Zaman zaman, böyle aniden gitmenize bir anlam veremeyip, neden gittiğinizi merak ettik. Sizi az çok tanıdığımız ve çok güvenilir biri olduğunuza inandığımız için, kendinize göre haklı bir sebebiniz olduğunu düşündük ve sizin için uzun zaman dua ettik, Rab sizi ve ailenizi korusun ve bereketlesin diye.

Tekrar aramızda olmanızdan dolayı çok seviniyoruz. Rab sizi kendi yüceliği için kullanmaya devam etsin.

Sevgilerimle

Yazdiklariniza tamamiyle katiliyor ve amin diyorum lakin sonsuzdiren kardes bizlere uzun bir aciklama borcludur.Bu kadar emek verip sonra aniden gitmeler ve simdi de sessizce geri gelmeler(Yanlis anlamasin kendisini cok sevmistim ve hala da seviyorum baska forumdan da tanistigimiz icin) ne bileyim ben o eski sonsuzdiren’i ariyorum.Umarim o eski sonsuzdiren simdi geri gelir ve bu sefer gelmesi kalici bir gelmedir.

Sonsuzdiren hos geldi safa geldi.

Sevgi ve saygilarimla

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.