herkez kendi dinini rahatca ve kısıtlama konulmadan yaşamalı

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

evet sevgili din kardeşlerim ben bir katolik im ve bununla gurur duyuyorum yalnız ben bu formda sunu gördümki kendi inandığım ve kendimce iyi bulduğum şeyleri yazarken bunların hepsi yayınlanmıyor tabiki sizlerin inancına saygı duyuyorum ve yalnız meryem ana ile ilgili bir cok yazıt yaptım ve hiç biri yayınlanmadı benim isteğim kavga gürültü deil saygı sevgi içerisinde bir konu hakkında yorum yapmak ama bazı kardeşlerimiz bunu sert kabaca bir üslüp içerisinde yapıyorlar saygılarımla esenlikler tanrı sizi korusun ve bereketlesin amin

Anonim
    Pasif
    heryy;15615 wrote:
    evet sevgili din kardeşlerim ben bir katolik im ve bununla gurur duyuyorum yalnız ben bu formda sunu gördümki kendi inandığım ve kendimce iyi bulduğum şeyleri yazarken bunların hepsi yayınlanmıyor tabiki sizlerin inancına saygı duyuyorum ve yalnız meryem ana ile ilgili bir cok yazıt yaptım ve hiç biri yayınlanmadı benim isteğim kavga gürültü deil saygı sevgi içerisinde bir konu hakkında yorum yapmak ama bazı kardeşlerimiz bunu sert kabaca bir üslüp içerisinde yapıyorlar saygılarımla esenlikler tanrı sizi korusun ve bereketlesin amin

Sevgili heryy

Forumumuz Kutsal Kitab’i temel alan ve onun prensiplerine uygun olan her türlü ögretiyi savunan ve yayinlayan bir forumdur.

Meryem Ana ile ilgili yazdiklariniz zannedersem ki diger yönetici arkadaslarimizin onayindan gecmedi.Cünkü burasi katolik bir forum degil.Sizin kendinizce dogru buldugunuz seyler olabilir fakat Kutsal Kitap ögretisine uygun degilse bu forumda yayinlanmaz.Bazi tartismali konular vardir.Bazen bu tartismali konulardaki görüsleri yayinliyoruz.Okuyucularin her iki görüsü bilmeleri ve degerlendirmeleri amaciyla.Örnek bebek vaftizi.Bu konudaki iki görüsü de forumda yayinladik.

heryy;15615 wrote:
    benim isteğim kavga gürültü deil saygı sevgi içerisinde bir konu hakkında yorum yapmak ama bazı kardeşlerimiz bunu sert kabaca bir üslüp içerisinde yapıyorlar

Bizim istegimiz de sert ve kabaca bir üslüpla degil sevgiyle konular hakkinda yorum yapmaktir.Sert ve kaba buldugunuz yazilari lütfen yönetime bildiriniz.Eger bu isteginiz yerinde ve dogruysa geregi yapilacaktir.Onun haricinde foruma yaptiginiz katkilardan dolayi tesekkür eder forumdan bereket alip-vermenizi dileriz.

Rab’bin isigi,lütfu ve bereketi sizinle olsun.

TANRISEVGIDIR.png

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.