Herkese Yürek Dolusu Sevgiler…

• Bu konu 6 izleyen ve 6 yanıt içeriyor.
7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Öncelike hepinize merhaba demek istiyorum. Bu forumu sadece beş dakika önce Google’da başka bir şey ararken tesadüfen buldum. Ve hemen kayıt olmak istedim. Ayrıca yeni olduğum için konuyu nereye açacağımı bilemedim. Yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

Kendimi tanıtayım. Ben Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde okuyan bir öğrenciyim.Hıristiyan değilim, Aleviyim. Fakat “Önce İnsan” diyenlerdenim.

Sizin de bildiğiniz gibi Hıristiyanlık bölümümüzün en önemli öğelerinden biri. O yüzden bu foruma katılmak bana bir çok konuda yol gösterebilir. En azından bir dini o dini yaşayanlardan öğrenme imkanım olacak.

Beni aranıza alırsanız, çok mutlu olurum. Hepinize şimdiden teşekkür etmek istiyorum…

Anonim
    Pasif

Sevgili Folk ben Mesih İsa İmanlsıyım(Hristiyanım).Ben alevilikten hristiyanlığa geçen Rab İsa Mesihi kurtarıcı ve rab olarak kabul eden birisiyim.Rab isa mesihin inayetiyle kurtulan birisiyim.Bu siteden çok bereket alacaksınızdır…Tekrar aramıza hoşgeldiniz….

Anonim
    Pasif

@Folk 13652 wrote:

Öncelike hepinize merhaba demek istiyorum. Bu forumu sadece beş dakika önce Google’da başka bir şey ararken tesadüfen buldum. Ve hemen kayıt olmak istedim. Ayrıca yeni olduğum için konuyu nereye açacağımı bilemedim. Yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

Kendimi tanıtayım. Ben Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde okuyan bir öğrenciyim.Hıristiyan değilim, Aleviyim. Fakat “Önce İnsan” diyenlerdenim.

Sizin de bildiğiniz gibi Hıristiyanlık bölümümüzün en önemli öğelerinden biri. O yüzden bu foruma katılmak bana bir çok konuda yol gösterebilir. En azından bir dini o dini yaşayanlardan öğrenme imkanım olacak.

Beni aranıza alırsanız, çok mutlu olurum. Hepinize şimdiden teşekkür etmek istiyorum…

Değerli Kardeşim Folk; Foruma yeni üye olarak katılmandan dolayı sana Hoş geldin diyorum. Forumda aradığın hemen hemen her şeyi seviyeli ve ilkeli olarak bulabileceğine inanıyorum.. Tekrar Hoşgeldin..

Rabbin Bereketi Üzerine Olsun…

Anonim
    Pasif

Hoşgeldiniz Folk.Sizi aramızda görmekten şeref duyarız.

Esenlikle…

Anonim
    Pasif
    Folk;13652 wrote:
    Kendimi tanıtayım. Ben Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde okuyan bir öğrenciyim.Hıristiyan değilim, Aleviyim. Fakat “Önce İnsan” diyenlerdenim. Sizin de bildiğiniz gibi Hıristiyanlık bölümümüzün en önemli öğelerinden biri. O yüzden bu foruma katılmak bana bir çok konuda yol gösterebilir. En azından bir dini o dini yaşayanlardan öğrenme imkanım olacak. Beni aranıza alırsanız, çok mutlu olurum. Hepinize şimdiden teşekkür etmek istiyorum…

Sevgili Folk,
    HristiyanTürk forum sayfamıza hoşgeldiniz. Buradaki hristiyanlık hakkında öğrenmek istediğiniz herşey hemen hemen forum sayfamızda bulunmaktadır. Web radyomuzu dinleyebilirsiniz, sormak istediğiniz sorularınız olursa ben ve Modoratör arkadaşlarımız severek size yardımcı olmaya çalışacağız. Ayrıca burada Hristiyanlık ile ilgili düşüncelerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yaşayan diri Tanrı’nın sizi Kutsal Ruhu aracılığıyla bereketlemesini ve ruhsal sırlarını size açıklamasını diliyorum.

Rab’bin sevgisinde kalın….

Anonim
    Pasif

Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu forumun bana çok faydalı olacağını düşünüyorum. Şu anda kafamda oldukça fazla soru işareti var, sormak istediğim çok şey var. Bunları zamanla sizle paylaşmak istiyorum. Yardım edeceğinizden eminim.

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili Folk, elbette daha çook soruların olacaktır. Biz de bildiklerimizle size yanıt vermeye çalışacağız. Her sorunun yanıtını bilmiyoruz, ama araştırarak öğrenmeye çalışırız. Bilgi kazanmak iyidir, ama asıl olan, Tanrı’nın ruhumuzu uyandırması ve bilgilendirmesidir. Ruh gözlerimiz kapalıysa eğer, dünyanın bütün bilgileri sadece aklımızda kalır ve bu bedenden ayrıldığımızda yok olup giderler..

Esenlikle…

7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.