Hayat bebek için acil dua

• Bu konu 7 izleyen ve 9 yanıt içeriyor.
10 yazı görüntüleniyor - 1 ile 10 arası (toplam 10)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Sevgili Kardeşlerimiz;
    Kızımız Su Hayat’ın sağ böbreğinde büyüme var.Bundan dolayıdır iki aya yakındır tedavi görüyor.Bu hafta içinde Narkozla uyutularak Ameliyathanede bir film çekilecek.( Voding ) Bu film de böbrek reflüsü var mı yok mu ona bakılacak.Rab İsa; Kızımızı bize hediye ettiği gibi O’na sağlığını hediye etsin diye siz kutsalların duasına ihtiyacımız var.Lütfen bizi dualarınızda anmayı unutmayınız.Ve kardeşlere siz de dua isteğimizi illetirseniz çok ama çok seviniriz.Teşekkürler.Rab sizinle olsun.

Kardeşlerim, bu mesajı az önce aldım, dualarınızda Su Hayat bebeği de hatırlamanızı rica ediyorum.

Anonim
    Pasif

Rablerin Rab’bi,Krallarin Krali,Mucizeler yapan,ölüleri dirilten tüm hastaliklarimizi üstlenen harika doktorumuz YHVH oglu Yesua Su Hayat kizimiza sag eliyle dokunsun ve bu kizimiza sifa versin.Dün bugün ve sonsuzlara dek ayni olan Mesih Yesua dualarimizi Baba’ya ulastirsin.
    Bu kizimizin anne babalari ve tüm kardeslerin yürekleri ferahlasin.Bu kizimizin sifa bulmasiyla Göklerdeki Babamizin adi bol bol yüceltilsin.

Herseye Egemen Rab YHVH adiyla diliyorum.

Tüm kardeslere selam ve esenlik olsun.

Armagan
    Anahtar yönetici

Evet Rabbimiz, hayat Su yavrumuza Kendi yüceliğin ve adının övülmesi için şifa ver. Sen yaşayan, seven ve kayıran bir Tanrı’sın. Rabbimiz İsa Mesih’in adında..

Anonim
    Pasif

Mesih’te Saygıdeğer Kardeşlerimiz;
    Bildiğiniz gibi Kızımız Su Hayat’ın sağ böbreğinde büyüme izlenmişti.Sonuç olarak dün çekilen Voding röntgen filminde reflüsünün de olduğu ne yazık ki berillendi.Uzmanların dediğine göre böbreği kaybetmemek için en azından önünü almak için kısa sürede ameliyat olması gerekmektedir.Önümüzdeki hafta içinde Salı veya Çarşamba günü ameliyat olması için randevu verildi.Rab’be dua etmekteyiz ki bu konuda ne yapmamız gerektiğini bize göstersin.Ve yapılacak ameliyat sonrasında kısa sürede iyileşme olsun,Su Hayat esenlik bulsun.Daha çok küçük olduğundan ve Asıl ameliyat olacağı yerde ameliyat olamadığından kaygılarımız var.Rab bu kaygılarımızı boşa çıkarsın,bereketini esirgemesin diye dua ediyoruz.Herbirinizin kutsal yalvarışlarına çok ihtiyacımız var.Lütfen bizleri dualarınızda anın.

Rab’bimiz Yüce ve Diridir.Hayatımızı en iyi o Planlar.Hepimizin Yaşamında O’nun planları işlesin.Sizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz.

Şimdilik kötü haber geldi bebekten, duaya devam edelim kardeşler. Esenlikler dilerim.

Anonim
    Pasif

Mülk’ün sahibi, yaradan ve hükmeden âlemlerin Rabbi; korktuğunuz şeylerden emin eylesin. Umduklarınıza nâil eylesin.

Yolunu şaşırmış birsinin duası Tanrı katında makbul tutulur mu bilinmez ama, niyetim iyidir; bununla kabul buyrulur inşaAllah…

klaus
    Anahtar yönetici

Sevgili Babam, Hayat bebeği senin önüne getiriyorum. Yalvarışlarımızı ve dualarımızı duyduğunu biliyorum. Sen şifa veren, mucizeler yapan, merhametli, şefkatli, hastalığı sevmeyen bir Rabsin. Şimdi hayat bebeği senin ellerine bırakıyorum, gel onun doktoru sen ol. Gel ve ameliyatdaki doktorunun elleri, senin ellerin olsun babacım. Hayat bebeğin sağ böbreğine ve nerde ne sorunu varsa, tek tek hasta olan hücrelerine dokun. O hastalıklı hücreleri sen yenile, canlandır, eskisinden daha da iyi yap. Oğlun İsa Mesihin adıyla, hayat bebeğin küçük bedeninden hastalık ruhunu alıp, çarmıhına çivileyip yerine sağlık, esenlik ve şifa ruhunu vermek istiyoruz. Onun o küçük bedenini daha da güçlendir. Öyleki senin adın yüceltilsin. Baba, hayat bebekten sevindirici haberler almak istiyoruz. Hayat bebeğin ailesinin yüreğinden korku, endişe, sıkıntı, senden olmayan her ne varsa, onu da üzerine al ve aileye esenlik ruhunu , bereketini ve kutsal ruhunu dök. Bu aileyi senin ellerine bırakıyorum babacım, çünkü bırakacak başka yerim yok.
    Oğlun İsa Mesihin adıyla , amin.

Anonim
    Pasif

Rab sevgisiyle büyük merhametiyle yüce rab senin bebeğin hayat rab o senin ve sadece sana ait o nu görmeni ve ona merhametin ve şekaftenden mahrum etmeni istemiyorum rab sağlık ver rab biliyoruz doğru sensin yanlış yapmaz ve her şey plan çerçevesindedir ama rab hayat bebeğe acı çektirmeden ve onun sende ki ailesini üzmeden yap planını lütfen tüm imanlılar adına önünde saygıyla eğiliyor ve sana minnetle şükranlarımı sunuyorum sen üzme rab ne hayat bebeği ne bir başkasını lütfen

klaus
    Anahtar yönetici

**4 ocak 2009 Getsemani kardeş;

”Sevgili Kardeşlerimiz;
    Kızımız Su Hayat’ın sağ böbreğinde büyüme var.Bundan dolayıdır iki aya yakındır tedavi görüyor.Bu hafta içinde Narkozla uyutularak Ameliyathanede bir film çekilecek.( Voding ) Bu film de böbrek reflüsü var mı yok mu ona bakılacak.Rab İsa; Kızımızı bize hediye ettiği gibi O’na sağlığını hediye etsin diye siz kutsalların duasına ihtiyacımız var.Lütfen bizi dualarınızda anmayı unutmayınız.Ve kardeşlere siz de dua isteğimizi illetirseniz çok ama çok seviniriz.Teşekkürler.Rab sizinle olsun.

Kardeşlerim, bu mesajı az önce aldım, dualarınızda Su Hayat bebeği de hatırlamanızı rica ediyorum. ”

** 10 ocak 2009 Getsemani kardeş ;

” Mesih’te Saygıdeğer Kardeşlerimiz;
    Bildiğiniz gibi Kızımız Su Hayat’ın sağ böbreğinde büyüme izlenmişti.Sonuç olarak dün çekilen Voding röntgen filminde reflüsünün de olduğu ne yazık ki berillendi.Uzmanların dediğine göre böbreği kaybetmemek için en azından önünü almak için kısa sürede ameliyat olması gerekmektedir.Önümüzdeki hafta içinde Salı veya Çarşamba günü ameliyat olması için randevu verildi.Rab’be dua etmekteyiz ki bu konuda ne yapmamız gerektiğini bize göstersin.Ve yapılacak ameliyat sonrasında kısa sürede iyileşme olsun,Su Hayat esenlik bulsun.Daha çok küçük olduğundan ve Asıl ameliyat olacağı yerde ameliyat olamadığından kaygılarımız var.Rab bu kaygılarımızı boşa çıkarsın,bereketini esirgemesin diye dua ediyoruz.Herbirinizin kutsal yalvarışlarına çok ihtiyacımız var.Lütfen bizleri dualarınızda anın.

Rab’bimiz Yüce ve Diridir.Hayatımızı en iyi o Planlar.Hepimizin Yaşamında O’nun planları işlesin.Sizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz.

Şimdilik kötü haber geldi bebekten, duaya devam edelim kardeşler. Esenlikler dilerim. ”

…………………………………………………………………………………………

Sevgili kardeşler, bu gün kilisemize gelen üzücü bir haberi sizinle paylaşmak istiyorum. Kilisemiz olarak bu sabah dua ettik ve aynı şekilde sizden de yoğun bir dua talep ediyorum.

Ocak ayında Su Hayat adlı bebek için, Getsemani kardeş tarafından dua talep edilmişti. Bu zamana kadar, ara ara kilisemize, mesaj yolu ile bebek hakkında acil dua talebi geliyordu.

Kardeşler şu an gelen habere göre, 6 aylık olan Su Hayat
    bebeğin, beyninde değiştirilen bir damar, tekrar kopmuş, atmış. Tedavisi Ankarada süren bebek, tekrar ameliyata alınacak. Sizden tekrar yoğun ve acil bir şekilde dua talep ediyorum.

Babam, Su Hayat bebeği senin sunağına getiriyorum. O ufacık bir bebek… anlayamıyorum neden bu kadar şeyler yaşıyor bu ufacık beden. Baba, sen hastalığı sevmeyen bir Tanrısın. Bizler, Mesihin kanıyla, hastalıkların üzerinde, altın sokaklarda dans eder gibi dans etmek istiyoruz. Eğer bu hastalık da şeytandan geliyorsa, İsa Mesihin adıyla, bu hastalığı, senin çarmıhına yolluyoruz. Evet bu hastalığı istemiyoruz ! Onu çarmıhına çiviliyoruz ! Onun yerine Su Hayat bebeğin her bir hücresine ve organlarına dokunup şifa vermeni ve yenilemeni istiyoruz. Sen ölüleri dirilten bir Rabsin. Bunu da yaparsın baba. Ailesine de sabır, esenlik, cesaret, dayanıklılık ver diye sana dua ederim.

Göklerdeki Babam..oğlun İsa Mesihin adıyla..amin.

klaus
    Anahtar yönetici

Sevgili kardeşler, aldığım sevindirici bir haberi sizinle paylaşmak isterim. Hayat Su bebeğin sağlık durumu düzelmiş ! Babamıza yücelik olsun! Dualarını eksik etmeyen tüm kardeşlerimi Rabbim bereketlesin..
    Onlar adına teşekkür ediyorum. Esenlikle kalın.
    Rabdeki kızkardeşiniz..

Anonim
    Pasif

Allah acil şifalar versin. İnşallah en kısa sürede kızınız sağlığına kavuşur.(Amin!)

10 yazı görüntüleniyor - 1 ile 10 arası (toplam 10)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.