hangisi ?

• Bu konu 2 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

istanbul anadolu yaksının doğusunda ikamet ediyorum acaba bana en yakın aktif kilise hangisidir bu tarafta ikamet eden yada yardım edebilecek olan birisi varmı ?

Anonim
    Pasif

İnsanların gülmesini, temiz düşünmesini, hep sevgiyle dolup taşmasınımı istiyorsunuz? onları İsa’ya götürün.

Dünya, bil ki İsa tam iyiliğin, tam sevginin kralıdır.

İsa da yaşamı bulacağız, ruhuyla tüm insanları seveceğiz, Dünya’yı tam sevgiyle dolduracağız.

İsa gibi tam sevmiyorsan neye yararsın, İblis’te eksik sevmiyor mu?

Sevgili kardeşlerim, rabbimiz sevgi rabbidir onu her zaman yüceltin, çok sevin, yarattığı her insanı da sevin, düşmanınızda olsa sevin!

Anonim
    Pasif

Dünya, ışık (İsa) sana geldi sen karanlık (Şeytan) dedin, kendini bilerek kötülüğe teslim ettin.Yavrularına da kötülük dolu bir Dünya bıraktın.

Dünya, ışık (İsa) seni aydınlığa çıkaracaktı, sen karanlıkta ısrar ettin.Bile bile kendini mahvettin.

Dünya, ışığın (İsa’nın) gücüyle kar gibi bembeyaz olacaktın, tam sevgiyle dolup taşacaktın.

Dünya, ışıkla (İsa’yla) bilgilenecek, uygarlaşacaktın.Tanrı’nın istediği yaşamı Dünya’da kuracaktın.

Dünya, ışığın (İsa’nın) gücüyle barışacaktın, asla barışmam dediğin insanla kucaklaşacaktın.

Işığa yaklaşmanız, sizlerinde onun gibi Dünya’ya ışık saçmanız dileğimle…….

Anonim
    Pasif

Gerçek Hıristiyan’ın ömrü, tüm insanlara yaşam vermekle, onları sevmekle , Tanrı’ya hizmet etmekle geçer.

Gerçek Hıristiyan, rabbi İsa gibi dir. Her sözü yaşamdır.

Gerçek Hıristiyan, Dünya’yı aydınlatır. Dünya’ya bereket olur.

Gerçek Hıristiyan’ın kalbi, İsa’nın kalbi gibi tam sevgiyle çarpar.

Gerçek Hıristiyan, yarayı çabucak iyileştiren merhem gibidir.

Gerçek Hıristiyan’ın bir tek düşmanı vardır. O’da Şeytandır.

Rab İsa Mesih’i kuşanın. (Romalılar 13:14: 14)

Her canı sevmeniz dileğimle……..

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.