Güzel BİR Rüya gördüm . Yardım …

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Merhaba arkadaşlar . Ben Bir Müslümanım . Ama kararımı değiştirmeye başladığım şu günlerde bir rüya gördüm . Bakırköyde yürürken bi çocukla tanışıyorum . Çocuk hristiyan . Ve Onunla birşeyler konuştuk ama anlam veremedim ne konuştuğumuza . Ve 8 yıllık sınıf arkadaşım geldi nasıl olduysa :) rüya işte . Oda hristiyan olmuş . Kardeşim SENDE HRİSTİYAN OL dedi . bende ona OLMAK İSTİYORUM AMA YA DOĞRU YOL MÜSLÜMANLIKSA dedim . Oda Kardeşim o düşündüklerin tamamen psikolojik dedi . şeytan giriyor senin aklına dedi . Ve o anda uyandım .

Ben 2 aydır hristiyan olmak istiyorum ve korkuyorum . Ya müslümanlık doğruysa diye . Ve böyle bir rüya gördüm . Sizce Neye İşarettir Bu Riya ?

Anonim
    Pasif

@AtakanBey 14574 wrote:

ISA Müslüman mıydı, Hristiyan mıydı? Araştırıyorum da… Bir de sizden yorum almak istedim.

27.03.2009

@AtakanBey 14437 wrote:

Arkadaşlar Ben Müslümanım . Ama Artık Müslümanlığa inanmıyorum . Hristiyan olmak istiyorum . Ne yapmam lazım

11.07.2009

@AtakanBey 14543 wrote:

Ya ben korkuyorum . Yani müslümanlığı bırakıp hristiyan olunca ya Cehennemde yanarsam ? Ya Müslümanlık gerçekse ? . Lütfen yardımcı olunuz

21.07.2009
    @AtakanBey 14562 wrote:

Çok teşekkür ederim Hocam :) . Bu Mesajınız Bana bir güç kaynağı oldu emin olun .

22.07.2009

@AtakanBey 15156 wrote:

Arkadaşlar ben bir kanıt arayışı içindeyim . müslümanlıkla olsun . hristiyanlıkla olsun . Bir kanıt . Birinden birinin gerçek olduğuna dair bir kanıt . Beni anlamanızı istiyorum . Ben doğru yolu arıyorum . 3 aydır da kafam acayip karışık …

Bir hafta önce

@AtakanBey 15272 wrote:

Merhaba arkadaşlar . Ben Bir Müslümanım . Ama kararımı değiştirmeye başladığım şu günlerde bir rüya gördüm . Bakırköyde yürürken bi çocukla tanışıyorum . Çocuk hristiyan . Ve Onunla birşeyler konuştuk ama anlam veremedim ne konuştuğumuza . Ve 8 yıllık sınıf arkadaşım geldi nasıl olduysa :) rüya işte . Oda hristiyan olmuş . Kardeşim SENDE HRİSTİYAN OL dedi . bende ona OLMAK İSTİYORUM AMA YA DOĞRU YOL MÜSLÜMANLIKSA dedim . Oda Kardeşim o düşündüklerin tamamen psikolojik dedi . şeytan giriyor senin aklına dedi . Ve o anda uyandım .

Ben 2 aydır hristiyan olmak istiyorum ve korkuyorum . Ya müslümanlık doğruysa diye . Ve böyle bir rüya gördüm . Sizce Neye İşarettir Bu Riya ?

17.09.2009

Bu arkadaşın foruma astığı tüm mesajlar bunlar. Ben dahil birçok üye bu mesajları ciddiye alıp cevap yazmış. Ancak yazdıklarını alt alta koyup okuyunca, Atakanbey’in gerçekten bir arayış içinde olduğuna inanmak zor.

Onları meyvelerinden tanıyacaksınız.
    İyi ağaç kötü meyve veremez.
    Kötü ağaç da iyi meyve veremez.

Matta 7/16-18-19

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.