Güzel Bir Dinleti

• Bu konu 3 izleyen ve 12 yanıt içeriyor.
13 yazı görüntüleniyor - 1 ile 13 arası (toplam 13)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Bugün, sayın Sbel ÜÇAL’ın ” Kurak Toprak Gibi” adlı yeni bir cd’sini aldım ve dinledim. Buradaki ezgileri dinlerken ne kadar rahatladığımı hem hissettim hem de aldığım bereketi dile getirmek için sözcüklerim yeterli kalmaz, diyebilirim.

Dokuz tanesi, söz ve müzik, sayın Turgay ÜÇAL’a ait, dört tanesi anonim. Bunu sizinle paylaşmak istedim.Bu dinletiyi, eğer dinlemediyseniz; sizlerin de dinlemesini önerebilirim.

Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

Anonim
    Pasif

Sevgili Fırat kardeşim sevgili Sibel kardeşimin önceki albümleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

Rab’bin lütfu sizinle olsun.

Anonim
    Pasif

Tabi ki; sonsuzdiren kardeşim !…

” Kurak Toprak Gibi ” albümünden önce ; ” Varlığımın Sakinliğinde ” albümü vardı: Bu albüm ; iki cd’den ve 31 parçadan oluşuyor.
    Solist yine: Sibel ÜÇAL . Vokal ve piyano : Gülmira BAŞARAN

Parçaların isimleri ise şöyle:

* İbrahim’in Tanrı’sı
    * Merhametini Ey Rab’bim
    * İsa Yanımda
    * Gökler Açılır
    * Kar Gibi Bembeyaz
    * Burada Çok Sesli
    * Kutsal Kutsal
    * Lütuf
    * Rab’bim Sen Güzelsin
    * Kurtarıcımı Yücelteceğim
    * Varlığını Sakinliğinde
    * Sevgisi O’nun Ne Derin
    * Rab’bimiz Gökleri ve Yeri
    * Ben Zayıfken
    * Baba Buradyız
    * Önderim Ol
    * Parlayan Işık
    * Yüreğimi Al
    * Yaşam Ekmeği Benim
    * Yücelt
    * Ey Bütün Uluslar
    * Eğer Halkım Alçalırsa
    * Övgü ve Yücelik
    * Bak Elalemler Adamına
    * Kutsal Ruh
    * Hiçbir İsim
    * Rab ve Sen Eşsizsin
    * Affet Beni Rab
    * Sığındığımız Tek Bir Tanrı
    * Şefkatle Sevgiyle
    * Eğer Göklere

Daha önce de ; ” Dönün Rab’binize ” cd’si yayınlandı, ama önceden; bunun bir kaseti yayınlandı. Bu Cd’de 12 parça var. Solist:Sibel ÜÇAL. Parçaların dördünün sözleri sayın Sibel ÜÇAL’a ait. Diğerleri sözleri, ya çeviri ya da bir başkasına ait.

Burada; şunu da belitmek isterim ki: Rab’deki kardeşlerin, sayın Turgay ÜÇAL’ın (sesinin ön planda olduğu ) seslendirdiği ” Şabat Ayin-i Şerifi ” cd’sini de dinlemelerini de öneririm.

Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.:elsalla:

Anonim
    Pasif

@fırat çölgeçen 4928 wrote:

Tabi ki; sonsuzdiren kardeşim !…

” Kurak Toprak Gibi ” albümünden önce ; ” Varlığımın Sakinliğinde ” albümü vardı: Bu albüm ; iki cd’den ve 31 parçadan oluşuyor.
    Solist yine: Sibel ÜÇAL . Vokal ve piyano : Gülmira BAŞARAN

[/COLOR][/COLOR]

Fırat abi eğer elinde ”Varlığının Sakinliğinde” albümü mevcut ise Rapidshare isimli siteye upload edip, bizle paylaşırmısın acaba?

Anonim
    Pasif

Sayın barış06; ileti nasıl olduysa gözümden kaçmış. Kusura bakma !…. İşimi bitirince bir kaç sat sonra dediğinizi gerçekleştirmeye çalışacağım.

Lütuf, İsa mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !suda rabbe hamdolsun

Anonim
    Pasif

@fırat çölgeçen 7073 wrote:

Sayın barış06; ileti nasıl olduysa gözümden kaçmış. Kusura bakma !…. İşimi bitirince bir kaç sat sonra dediğinizi gerçekleştirmeye çalışacağım.

Lütuf, İsa mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !suda rabbe hamdolsun

Teşekkür ederim kardeşim.

Uzun zamandır bu ilahileri arıyordum…

Anonim
    Pasif

Sayın barış06; sanırım ki, yüklemede bir sıkıntı oldu. Buradan anladığım kadarıyla yüklenemedi. İki cd’yi de ayrı ayrı yükleyeyim dedim. Zira; (siz de bilirsiniz ki ) eşzamanlı yüklemede, dosyaların toplamı 100 MB’i geçmemeli. Bir daha deneyeceğim kısa zamanda ! Olmazsa; oğlum ve kızım şu anda şehir dışındalar …. Kısa zamanda geldiklerinde onlar , gerekeni yapacaklardır. Biraz geç olursa da ; darılmayacağınızı umuyorum.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle ! isasiyahbeyaz :kucak: rabbe hamdolsun

Anonim
    Pasif

@fırat çölgeçen 7076 wrote:

Sayın barış06; sanırım ki, yüklemede bir sıkıntı oldu. Buradan anladığım kadarıyla yüklenemedi. İki cd’yi de ayrı ayrı yükleyeyim dedim. Zira; (siz de bilirsiniz ki ) eşzamanlı yüklemede, dosyaların toplamı 100 MB’i geçmemeli. Bir daha deneyeceğim kısa zamanda ! Olmazsa; oğlum ve kızım şu anda şehir dışındalar …. Kısa zamanda geldiklerinde onlar , gerekeni yapacaklardır. Biraz geç olursa da ; darılmayacağınızı umuyorum.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle ! isasiyahbeyaz :kucak: rabbe hamdolsun

İlgin ve çaban için teşekkürler Fırat Abi.Umarım en kısa sürede bu ilahileri bizle paylaşırsın ve bu güzel ezgilerden bizi mahrum bırakmazsın…

Bu arada Rapidshare hakkında bilgisi olan üyelerimiz,Fırat abiye yardım ederse mutluluk duyarımç

SAYGILAR

Anonim
    Pasif

Sevgili barış06 yazdığın yazıyı 2 dk. önce aktifleştirdim ( 04.21 ). Yani yeni gördüm. Güzel duygu ve istemin için teşekkür ederim. Oğlum ; ( O anda ülke dışından bir başka kardeşle konuşuyordum; onada ifade ettiğim gibi ) gece saat 02.00 ‘de yoldan geldi. Onun dinlenmesini istedim. Tabi ki; paylaşacağım.

Şu anda; David Ruis ‘un ” My Jesus I Love Thee ” adlı parçasını da diniyorum ki, zaman buldukça onu da sizlerle paylaşırım.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !jesus… rabbe hamdolsun

Anonim
    Pasif

Sayın barış06; bu iletiyi gördüğünüz zaman, yüklemeyi bir kontrol ediniz. Şu anda (00:53 ) yükleniyor istediğiniz cd’ler.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !suda rabbe hamdolsun

Anonim
    Pasif

@fırat çölgeçen 7102 wrote:

Sayın barış06; bu iletiyi gördüğünüz zaman, yüklemeyi bir kontrol ediniz. Şu anda (00:53 ) yükleniyor istediğiniz cd’ler.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !suda rabbe hamdolsun

İlahileri upload etmeni bekliyorum abi ama ”yüklemeyi kontrol ediniz” derken ne demek istedin anlıyamadım
    hristiyantürk forum

SAYGILAR

Anonim
    Pasif

Sayın barış06;upload yani yükleme olup olmadığına bakınız demek, istemiştim. Özel iletinizden de anladığıma göre; ilahiler inmemiş. Tekrar deneyeceğim. Link de verilmişti; ama, yine bir hata yaptım galiba. Neyse ! Önemli değil ! Yeter ki; günah işlemiyeyim. Böyle şeyler düzeltilir. Upload edince yine ben size bildiririm.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle ! jesus… rabbe hamdolsun

Anonim
    Pasif

@fırat çölgeçen 7111 wrote:

Sayın barış06;upload yani yükleme olup olmadığına bakınız demek, istemiştim. Özel iletinizden de anladığıma göre; ilahiler inmemiş. Tekrar deneyeceğim. Link de verilmişti; ama, yine bir hata yaptım galiba. Neyse ! Önemli değil ! Yeter ki; günah işlemiyeyim. Böyle şeyler düzeltilir. Upload edince yine ben size bildiririm.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle ! jesus… rabbe hamdolsun

Fırat abi bir karışıklık oldu galiba….

Siz ilahileri upload ettikten sonra indireceğim linki vermediniz bana.Sorun burada kaynaklanıyor sanırım.

13 yazı görüntüleniyor - 1 ile 13 arası (toplam 13)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.