Güya TRT’den Hristiyanlık Propagandası Yapılıyormuş

• Bu konu 3 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Armagan
    Anahtar yönetici

[youtube]vnoQYO5-QxI[/youtube]

Güya TRT’den Hristiyanlık Propagandası Yapılıyormuş… Burada söylenenlerde bir gram hristiyanlık propagandası bile olmadığı halde bunu haber yapıp insanları yanlış yönlendirmek tamamen kasıtlı bir girişimdir. Demek ki bazıları hala İncilin ve Çarmıhın telaffuz dahi edilmesine katlanamıyor, bundan rahatsız oluyorlar…

Çarmıhla ilgili bildiri mahva gidenler için saçmalık, biz kurtulmakta olanlar içinse Tanrı gücüdür. incil, 1. Korintliler 1.18

http://www.youtube.com/watch?v=vnoQYO5-QxI

Anonim
    Pasif

Ulusal kanalın sitesine baktım, bu konuyu haber yaptıkları için ne kadar saçmaladıklarını, ne kadar tahammülsüz ve ne kadar sanattan da nefret ettiklerini yazacaktım ama sitesinde mail gönderebileceğim bir adres bulamadım. TRT daha düne kadar islamla ilgili programlar da yapıyordu ve hala yapıyor, bu dikkatlerini çekmemiş de, sanat ve tarih belgeselinde Mesih’in kurtarıcı olarak söz edilmesine mi dayanamıyorlar. Pes doğrusu. Bu kişiler üniversitelerde sanat tarihi bölümünde ki derslerde neden isa kurtarıcı olarak öğretiliyor diye de yakında itiraz ederler. Aslında gülüp geçilecek bir yanı yok. Böyle zihinlerin ürünlerini gördükçe tüylerim diken diken oluyor. Nitekim gerçek de budur, Rab Mesih’tir. Ama bu belgeselin böyle bir amacı yok. Adından da anlaşılır “sanat ve tarih” , tamamen subjektif bir konudur. Sanat tarihine bakıp da Mesih’in kurtarıcı figürünü yansıtan ve anlatan eserleri yok saymak sanat eserlerinin neredeyse yarısını yok saymaktır. Bu kadarı da artık geri kafalılıktır. Yazık, böyle bir haber yapılıyor bu ülkede….

Anonim
    Pasif

Havanın durumuna göre siyasi fikir değiştiren bir partinin tv kanalını ciddiye almıyorum.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.