Güvenlik güçlerimiz için

 • Bu konu 5 izleyen ve 8 yanıt içeriyor.
9 yazı görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25356
  Anonim
  Pasif

  Değerli Kardeşlerim,

  Haberlere bakarken hepinizin de acı ve üzüntü içerisinde izlediğiniz bir konu için hep birlikte Forum olarak dua etmenizi rica ediyorum:

  * Her gün Vatanımızı korumak için canlarıni veren kahraman Türk askerlerimiz için,
  * Ateş düştüğü yeri yakar sözünde olduğu gibi, bizler sadece üzülürken, o kahraman gencecik Türk askerlerini yetiştiren ve hayatlarının baharlarında toprağa vermek zorunda kalan şehitlerimizin ailelerinin esenlik ve sabır bulmalari için,
  * Şehir içinde can ve mal güvenliğimizi korumak pahasına gece gündüz Nöbet tutan Polis Teşkilati için,
  * Haklıyı ve Haksızı Ayırt eden Savcı ve Hakimlerimiz için,
  * Bizlere de daha iyisini sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan Tüm Yöneticilerimiz için ve tüm siyasetcilerimiz için dua edelim!

  1.Pet. 2:13-14 İnsanlar arasında yetkili kılınmış her kuruma – gerek her şeyin üstünde olan krala, gerekse kötülük yapanların cezalandırılması, iyilik edenlerin onurlandırılması için kral tarafından gönderilen valilere Rab adına bağımlı olun.

  Rom.13:1-5 Herkes, baştaki yönetime bağlı olsun. Çünkü Tanrı’dan olmayan yönetim yoktur. Var olanlar Tanrı tarafından kurulmuştur. Bu nedenle, yönetime karşı direnen, Tanrı buyruğuna karşı gelmiş olur. Karşı gelenler yargılanır. İyilik edenler degil, kötülük edenler yöneticilerden korkmalıdır. Yönetimden korkmamak ister misin? Öyleyse iyi olanı yap, yönetimin övgüsünü kazanırsın. Çünkü yönetim, senin iyiliğin için Tanrı’ya hizmet etmektedir. Ama kötü olanı yaparsan, kork! Yönetim, kılıcı boş yere taşımıyor; kötülük yapanın üzerine Tanrı’nın gazabını salan öç alıcı olarak Tanrı’ya hizmet ediyor. Bunun için, yalnız Tanrı’nın gazabı nedeniyle değil, vicdan nedeniyle de yönetime bağlı olmamız gerekmektedir.

  #29885
  Anonim
  Pasif

  Sevgili kardeşim orhanant; sabaha karşı 03.48 yazılımınızı yeni okudum ki, bazı nedenlerden dolayı. Zira Foruma girme olanağım şimdi oldu. Söyleminize katılıyorum. Geç okuduğum içinde kusura bakmayınız:

  Ey yüce ve her şeye gücü yeten Tanrım; insanlık ailesine barış getirmek için çalışanların ruhlarını ve yüreklerini aydınlat.Yurdumuzu yönetenlere bilgelik ve hikmet ver. Sana İsa Mesih adıyla yalvarıyorum. Sen iste dediğin olur, dedin. Ordu ve emniyet teşkilatımızı koru ve bereketle. Tüm yasa koyucular ve tüm yasa uygulayıcıların yüreklerini Kendi adaletin, Kendi sevgin ve merhametin ile doldur. Dualarımı kabul ettiğin için sana teşekkür ederim. Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adıyla amin.

  Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

  Lütuf, İsa mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle!

  Yahve şalom – RAB, esenliktir. isa su üstünde rabbe hamdolsun

  #29907
  Anonim
  Pasif

  Rab`de degerli kardesim,

  Tanri, siz ve tum kiliselerde yapilan bu konudaki dualarinizi ve dualarimizi kabul etsin. Mesih Isa`nin adiyla AMIN

  Saygilarimla

  #29914
  Anonim
  Pasif

  :papatya::papatya:

  Ben de sevgili Orhan ve sevgili Fırat’ın bu dualarına tüm içtenliğimle katılıyorum, amin diyorum. Ülkemiz ve
  ülkemizi yönetenler için dua etmemizı Kutsal Kitap emrediyor.

  Türkiye’yi Tanrı tüm kötülüklerden, belalardan korusun, bütün iyiliklerini, bereketlerini bol bol Türkiye’nin üzerine döksün. Ülkemizde yaşayan bütün insanlar, barış, kardeşlik içinde mutlu yaşasınlar. Ülkeyi yönetenler de Tanrı’nın isteği doğrultusunda ülkeyi yönetsinler ve Rab Tanrı onlara alacakları her önemli kararda bilgelik ve anlayış versin diye dua ediyorum.

  Sevgiler
  Suna

  #29924
  Anonim
  Pasif

  Dün ülkemizde gerceklestirilen kanli eylemde, coluk cocuk demeden bomba ile katliam yapip guzel ulkemizi kana bulayan Teröristlerin biran önce yakalanmasi icin Tanrı Guvenlik güçlerimize güç versin,

  Ayrica daha dogmamis bebeklerimizin, cocuklarimizin ve tum diger yurttaslarimizin ailelerine sabir ve esenlik versin.

  #29927
  Anonim
  Pasif

  :aklikarisik:

  İnanılmaz korkunç bir olay, tüyler ürpertici. Ülkemize ve suçsuz insanlarımıza karşı işlenen bu kanlı terörü lanetliyoruz. Devletimiz güçlüdür, tüm bunların üstesinden gelecektir. Tek dileğimiz suçluların bir an önce yakalanarak adalete teslim edilmeleri ve cezalarını çekmeleridir.

  Ülkemize ve yakınlarını kaybeden halkımıza teselli ve başsağlığı diliyoruz.

  #29932
  Anonim
  Pasif

  Böyle korkunç bir olayı yaratan ve yapanların Rab, yüreğine dokunsun;demekten başka bir şey usuma gelmiyor. Rab; onların yakalanması için güvenlik güçlerimize yardım etsin.

  Rabbi sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

  Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle ! isasiyahbeyaz rabbe hamdolsun

  #29947
  Anonim
  Pasif

  Amin degerli kardesim, Tanri guzel ulkemizin uzerine barisi, esenligi ve refahi gondersin,

  #29994
  Anonim
  Pasif

  Sevgili Orhan kardeşim Devletinize ve ülkenize bağlılığınıza bir kez daha tanıklık ettirdiğiniz için teşekkür ederim; yazınızdan çok duygulandım. Yazınızın HristiyanTürklerin hepsinin düşüncelerine ve duygularına tercüman olduğunu düşünüyorum; bu anlamda da yazınızı çok değerli buldum.

  Kalleş katliamı gerçekleştirenleride nefretle kınıyorum; en kısa zamanda yakalanıp hakettikleri cezayı alacaklarınada eminim.

  Tanrı Devletimizi, ulusumuzu, yöneticilerimizi, güvenlik güçlerimizi ve hukukcularımızı korusun.

9 yazı görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.