Gerçek

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Merhaba inananlar

Hristiyanlık dinine karşı kendimi bildim bileli ilgim hep oldu ,bu çekimin neden kaynaklandığı hep merak ettim fakat fiilen ve düşünsel anlamda hareket etmedim veya edemedim diyelim ,bulunduğum şehirlerde kiliseleri ziyaret etmekten hep haz duymuşumdur,özellikle rum ortodoks ve katolik kilislerine karşı konulmaz bir ilgi merak had safhadaydı.Gerek mimari yapıları gerek gizemli atmosferleri cezbedici gelmiştir

Hristiyanlık dininin insancıl eşitlikçi yanlarıda bu dine beni biraz yaklaştırdı fakat kesin bir karar vermiş değilim

Bir taraftan doğduğum ülke mensup olduğum millet ailevi yaşam bu tür bir karar vermemde karşıt bir tarafta oldukları için beyin fırtınaları yaşamama neden oluyor

ve bir taraftanda ki bu bence asıl önemli noktadır;”gerçek” bu din midir?

sevgi ve sagılarımla

Anonim
    Pasif

Sevgili uzakçı,

Önce sitemize hoş geldin diyorum. Duygularını anlıyoruz. Hepimiz de ayniyiz. Neredeyse hepimiz de Müslüman ailelerden, İslâm öğretisinden gelmeyiz. Buralara, hiçbir menfaat beklemeden, sadece yüreğimizdeki o hoş sesi, o çağrıyı dinleyerek geldik. Sendeki de budur. İçindeki o ses, Mesih’in çağrısıdır. Biz hiç pişman olmadık ve Yaşayan Tanrı’yı bulduğumuz için de, gözyaşları dökecek kadar mutluyuz.

Sitemizde yazılı, size yardımcı olacak çok şey var. Okuyun, araştırın. Yine de anlamadığınız, sormak istediğiniz birşey varsa, elimizden geleni esirgemiyeceğiz. Rab seni aydınlatsın.

Sevgiler.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.