Gaziantep – Kahramanmaraş Diriliş Kilisesi için lütfen dua edelim!

• Bu konu 4 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

:kiliseye:

Gaziantep – Kahramanmaraş Diriliş Kilisesi açılmıştır

Rabbimiz, dünyanın her bir köşesinde adının duyurulması için çalışıyor, insanların kurtuluş müjdesini duyarak iman etmeleri için kendi çocuklarını görevlendiriyor.

Hamdolsun Gaziantep’te, Kahramanmaraş’ta birer kilise başlatıldı. Çok küçük bu kilisenin büyümesi, çoğalması, çok canların kurtulmaları için ve orada hizmet verecek olan kardeşlerimizi her zaman hatırlayarak dualarımızla onlara destek olalım.

Sevgiler
    Suna

Anonim
    Pasif

hac5 Rab iyidir…

Suna kardeş bizimle ilgilendiği için kendisine yürekten minnettarız… Dualarınızı bekliyoruz bu hafta ilk toplantımızı yapıp kilisemizi Rab’e adayıp dua edeceğiz… Küçük bir kilise olabiliriz ama biz bunu büyük bir adım olarak görüyoruz umarız birçok kardeş için örnek olur.

“Çünkü gerek çoklukta, gerekse azlıkta RAB’bin zafere ulaştırmasına engel yoktur.” 1. Samuel 14,6

şu an için bir yerimiz yok bir kardeşin evinde toplanacağız ve bir süre orayı kullanacağız sonrasında Rab adımlarımızı yönlendirecektir. Varlığımıza, gücümüze, kuvvetimize ya da çokluğumuza güvenerek değil Rab’in bizlerle birlikte olan Kutsal Ruh’una güvenerek başladık ve gereksinimleri Rab’in karşılayacağından şüphemiz yoktur.

“‹Güçle kuvvetle değil, ancak benim Ruhum’la başaracaksın›” Zekeriya 4,6

Rab’de güçlü olan bir kardeş bir görümde Türkiye’nin tozlar altında olduğunu, doğudan başlayarak batıya doğru esen bir rüzgarın bu tozları alıp Mesih’in ışığını ortaya çıkardığını gördüğünü söylemişti. Rab’ten tek dileğimiz şudur ki, bu küçük kiliseyi Türkiye’yi aydınlatacak o ruhsal fırtınanın tetikleyicisi olarak kullanır.

Dualarınızı bekliyoruz.

Rab’imiz İsa Mesih adı ile sizlere lütuf ve esenlik olsun. Amin

Anonim
    Pasif
    barnabas;10283 wrote:
    hac5 Rab iyidir…

Suna kardeş bizimle ilgilendiği için kendisine yürekten minnettarız… Dualarınızı bekliyoruz bu hafta ilk toplantımızı yapıp kilisemizi Rab’e adayıp dua edeceğiz… Küçük bir kilise olabiliriz ama biz bunu büyük bir adım olarak görüyoruz umarız birçok kardeş için örnek olur.

“Çünkü gerek çoklukta, gerekse azlıkta RAB’bin zafere ulaştırmasına engel yoktur.” 1. Samuel 14,6

şu an için bir yerimiz yok bir kardeşin evinde toplanacağız ve bir süre orayı kullanacağız sonrasında Rab adımlarımızı yönlendirecektir. Varlığımıza, gücümüze, kuvvetimize ya da çokluğumuza güvenerek değil Rab’in bizlerle birlikte olan Kutsal Ruh’una güvenerek başladık ve gereksinimleri Rab’in karşılayacağından şüphemiz yoktur.

“‹Güçle kuvvetle değil, ancak benim Ruhum’la başaracaksın›” Zekeriya 4,6

Rab’de güçlü olan bir kardeş bir görümde Türkiye’nin tozlar altında olduğunu, doğudan başlayarak batıya doğru esen bir rüzgarın bu tozları alıp Mesih’in ışığını ortaya çıkardığını gördüğünü söylemişti. Rab’ten tek dileğimiz şudur ki, bu küçük kiliseyi Türkiye’yi aydınlatacak o ruhsal fırtınanın tetikleyicisi olarak kullanır.

Dualarınızı bekliyoruz.

Rab’imiz İsa Mesih adı ile sizlere lütuf ve esenlik olsun. Amin

Sevgili kardeşim,
    Söylediklerinin tümüne tüm kalbimle katılıyorum ve amin diyorum. Rab’bin sizi çok çok bereketleyeceğine inanıyoruz. Dularımızda her zaman sizlerleyiz.

Sevgiler
    Suna

klaus
    Anahtar yönetici

Rab,

Bu kiliselerimizi senin önüne getiriyoruz. Çeşitli zorluklardan geçseler de, çeşitli sınamalardan geçseler de senin isteğin doğrultusunda bir araya geldiler. Rab sen oradaki kardeşlerimizi bereketle ve koru. Kutsal ruhun hep onlarla olsun, ateşin yansın.
    Sana ellerini açıp, RAB ! RAB ! diyen bu küçük kiliselerini daha da büyüt. Hatta bütün kiliselerini büyüt.

Senin adın yüceltilsin, senin adına ezgiler ve ilahiler söylensin. Çünkü sen harikasın Ya Rab.

Rab kiliselerimizin güvenlik içinde çoğalması için sana yalvarıyoruz. Ve kapatılan diğer kiliselerimizin de hemen açılmasını isitiyoruz. Evet Rab bunu senden istiyoruz.

Göklerdeki Babam, oğlun İsa Mesih’ in adıyla

Amin.

Anonim
    Pasif

@Suna 10282 wrote:

:kiliseye:

Gaziantep – Kahramanmaraş Diriliş Kilisesi açılmıştır

Rabbimiz, dünyanın her bir köşesinde adının duyurulması için çalışıyor, insanların kurtuluş müjdesini duyarak iman etmeleri için kendi çocuklarını görevlendiriyor.

Hamdolsun Gaziantep’te, Kahramanmaraş’ta birer kilise başlatıldı. Çok küçük bu kilisenin büyümesi, çoğalması, çok canların kurtulmaları için ve orada hizmet verecek olan kardeşlerimizi her zaman hatırlayarak dualarımızla onlara destek olalım.

Sevgiler
    Suna

Daha bu haftasonu Kahramanmaraştaydım… Eğer oralarda da Rabbin evleri açılmışsa ne mutlu bize Hamd olsun RAB’be..

Gittiğimde çok üzülmüştüm insanların bakışları… Gericilik kokan bir yer gibi gelmişti bana ama orayı aydınlatacak ışıklar çoktan yanmaya başlamış…

RAB her daim oradaki kardeşlerimizin yanında olsun…!

Rab’be Hamd olsun.. Ne ulusun, Ne Yücesin Ya Rab..!

Seni Çok Seviyoruz…!

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.