ANASAYFA Forum TANIKLIKLAR- Testimonies in Turkish Diğer Tanıklıklar Futbolcunun Kendi Kaleminden

 • Bu konu 2 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24940
  Anonim
  Pasif

  Merhaba !

  Ben Jorghino. Halen annem, iki erkek kardeşim ve dört kızkardeşimle birlikte yaşadığım Brezilya’da doğdum. Size hayatımı değiştiren birşeyi anlatmak istiyorum. Ben on yaşındayken babam öldü. Ölmeden önce bana daha sonra geleceğimi değiştirecek bir futbol topu verdi. Futbol oynamayı çok iyi öğrendim ve sonunda Brezilya Uluslararası takımının bir parçası oldum. Takımımız büyük bir başarı kazandı ve dünya kupası dahil birçok dünya şampiyonluğunun sahibi oldu.Belki bütün bunların benim hayatımı değiştiren neden olduğunu düşüneceksiniz, ama değil !

  Babmın ölümünden sonra erkek kardeşim Tanrı hakkında konuşmaya ve Tanrı’nın yaşamını nasıl değiştirdiğini anlatmaya başladı. Gerçekten de erkek kardeşim çok farklı davranmaya başlamıştı, ben de onu değiştiren nedeni daha iyi anlamaya başladım. Erkek kardeşimin çok parası yoktu, lüks arabası ya da güzel şeyleri de yoktu, ama buna karşın mutluydu. Oysa ben ünlü bir sporcuydum ve bir sürü güzel şeylere sahiptim, ama onun sahip olduğu mutluluğa sahip değildim. Kız arkadaşımla bir sürü problemim vardı, çok alkol kullanıyordum, çok hızlı araba sürüyordum ve futbol oynarken çok kötü davranışlarda bulunuyordum. Sonunda Tanrı hakkında daha fazla şey öğrendim ve O beni de değiştirdi. Şimdi bütün dünyayı futbol oynayarak geziyorum ve soran insanlara Tanrı’nın bize vermiş olduğu mutluluk hediyesini ve bağışlamasını anlatıyorum.

  Ben artık yeni bir insanım ve O’nun bana verdikleriyle gerçekten mutluyum. Ben, sizin de benim bulunduğum mutluluğa sahip olmanızı istiyorum.

  Siz de Tanrı’yla kazananlardan olabilirsiniz !

  Jorge De Amorim tanri sevgidir

  #29350
  Anonim
  Pasif

  merhaba
  Paylaşım için teşekkürler kardeşim.Bu kısa ama anlamı büyük yazıyı özellikle türkçe konuşan hristiyanlara yönelik iftira atanlara(işte bunlar menfaat için din değiştiriyor)okutmak lazım.

  #29362
  Anonim
  Pasif

  Size katılıyorum sayın korintliler. Hatta; Amorim, Tanrı’yla ilişkisinin başlamasına yardım eden bilgileri, bir kitap haline ( ” Bana Tanrı’yı Anlat ” ) getirmiş.

  Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.suda

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.