Forumdaki Yazım Hataları

• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Kardeşler, Türkçemizin kullanımına duyarlı bir forum yönetimi ile karşılaşmış olmaktan cesaret bularak
    daha güzel ve hatasız bir Türkçenin kullanıldığı HristiyanTürk Forumu için
    bu başlık altında forumda karşılaştığımız yazım hatalarını bildirebiliriz
    diye düşünüyorum.

İlk düzetme önerisi de benden olsun (önerilen düzenlemeleri kırmızı renk ile belirttim):

image3wx3.jpg

Yukarıda görüldüğü gibi Profiliniz->Ayarları değiştir sekmesinde

İlk başlıkta:

vKart indirilmesine izin veriyor musunuz?
    Eğer bu sistemi kabul ederseniz, diğer üyelerimizin sizin Kartvizitinizi indirmelerine olanak sağlamış olursunuz. Kartvizitinizde, eMail adresiniz gibi vermiş olduğunuz bilgiler yer alır. Tavsiye edilen bu sistemi kapalı tutmanızdır.

eMail gibi bilgilerinizin gizli kalmasını istiyorsanız, bu sistemi kapalı tutun.
    vKart indirilmesine izin veriyor musunuz?

İkinci başlıkta :

Şayet bu tarz E-Mailler almak istemiyorsanız bu sistemi kapalı bırakabilirsiniz. Tavsiye edilen Adminlerden gelecek her E-Maili almanızdır.
    Administratörlerden gelen Bilgi Maillerini almak istiyorum.

Diğer üyelerden E-Mail almak istiyorsanız bu seçeneği işaretleyin.
    Diğer üyeler bana E-Mail gönderebilsinler.

Sizinle arkadaşlık kurmak isteyen üyeler için email yoluyla uyarı almak istemiyorsanız bu seçeneği etkisiz hale getirebilirsiniz.
    Arkadaşlık teklifleri geldiğinde beni Email ile uyar

Üçüncü başlıkta :

Abonelik ayarları
    Bir konuya cevap yazarsanız ya da bir mesaj yazarsanız, bu mesajınıza ya da konunuza abone olabilirsiniz. Abone olduğunuz konuya ya da mesaja cevap veririlirse otomatik olarak haberdar edilirsiniz. Konu & Mesaj Aboneliklerinizi buradan denetleyebilir ve abone olabilirsiniz. Bu sayede yazmış olduğunuz mesaj ya da konuya cevap verilince bundan otomatik olarak haberdar edilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.