Forum Üyelerimizin Dikkatine

 • Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26873
  Armagan
  Anahtar yönetici

  Çok değerli HristiyanTürk Forum üyeleri,

  Katıldığınız Forum, Hristiyan İnancına Protestan Müjdeci görüşü açısından yaklaşan bir forumdur. Sadece Mesih’in haç üzerindeki kefaret ölümüne ve imana dayalı olan kurtuluşun mümkün olduğuna inanıyoruz. Elç. İşl. 4:12, Efes 2:8,9. Kutsal Kitap’ta örneği olmayan, ayetlerle desteklenemeyen, ama yüzyıllar içerisinde gelenekçi Kiliseler tatarfından ortaya sürülmüş ve Hristiyan İnancına sokulmuş öğretiş ve uygulamaları açıkça reddediyoruz. Bu nedenle Forumda İslam-Hristiyanlık, Protestanlık-Ortodoksluk, Protestanlık-Katoliklik gibi birbirini çekiştirici tartışmalara bundan önce olduğu gibi şimdi de izin verilmeyecektir. Müslüman, Ortodoks veya Katolik görüşte olan üyelerimiz eğer buradaki görüş ve öğretişlerimizi onaylamıyor veya bunlardan rahatsızlık duyuyorlarsa inanç ve görüşlerini kendilerini daha rahat hissedebilecekleri diger sitelerde paylaşmaya devam edebilirler.

  Forumumuza yeni katılan ve bizlere İncil ve İsa Mesih’le ilgili samimi sorular soran üyelerimize özel mesajlarla ulaşarak onları İslama, Ortodoks ve Katolik kiliselerine davet eden, onları kendi inançlarına çekmeye çalışan birtakım üyeler uyarılmaya gerek duyulmadan yasaklanmışlardır. Forum üyelik kurallarını bir kez daha okumanızı tavsiye ediyorum.

  HristiyanTürk Forum Yönetimi

  #35001
  Anonim
  Pasif

  Sevgili Evangelist, bu göndermiş olduğunuz mesaj forumun belirgin bir yerinde daha baştan var olmalıydı. Şimdi de eklenmiş olması iyidir tabi. Hatta forumun başlığının altlarında bir yerlerde bir izahatın verilmesi de isabetli olur her halde.

  Esenlikler…

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.