Farklı bir bakış açısı

• Bu konu 2 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Merhaba Hristiyanturk sakinleri;
    Buraya bir davette bulunmak için geldim (İslam’a değil merak etmeyin)

http://www.agnostik.org adresli üyesi olduğum sitede din kavramı, dinlerin felsefesi ve pek çok konu tartışılmaktadır
    Sitemizde genellikle Müslümanlar ve dinsizler şeklinde iki cehpede tartışmalar yapılıyor ama bundan çok hoşnut olmayan üyelerimiz var, ben de bu üyelerden biriyim ve tartışmalarımıza farklı bir perspektif getirebileceğiniz düşündüğüm için sizden rica ediyorum,

Eğer dininizin eleştirilmesinden rahatsız olmuyor iseniz;
    Felsefi tartışmalara girmeyi seviyor iseniz;
    Lütfen sitemizi ziyaret edin

Üye olmadan önce forumu biraz incelemenizi tavsiye ederim, arada tartışmalarda gerginlikler kaçınılmaz bir şekilde oluyor ama genellikle çirkin bir üslup kullanan üyelere izin verilmez…

Türkiye’de Hristiyan olmayı başarıyor iseniz sanırım farklı bir bakış açısının ne demek olduğunu sizler de biliyorsunuzdur, bazı Müslüman arkadaşlar gibi Cehennem tehditleri ile açılış yapmayacağınıza kesinlikle inanıyorum..
    Ayrıca bence deist arkadaşlarla pek çok ortak yön bulacaksınız

Lütfen bize katılın, düşünelim, tartışalım..

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili Yakilan, HristiyanTurk Forum’a gelip dusuncelerinizi paylastiginiz icin tesekkur ederiz. Forumda hizmet eden moderator arkadaslarimizdan zamani olanlar, yazdiklarini takip edebilecek olanlar olursa mutlaka geleceklerdir. Forum yazili tartisma platformudur. Biz bunu daha da ileri goturerek Paltalk uzerinde sesli sohbet ortamina tasidik. Ilgilenenlenirseniz sohbet odamiza da ugrayabilirsiniz.. http://hristiyanturk.com/showthread.php?t=2976

Esenliklee..

Anonim
    Pasif

Bilgi için teşekkürler Evangelist, fırsat bulursam uğrarım

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.