Ezan sesi müslüman yapti

• Bu konu 9 izleyen ve 16 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 16 ile 17 arası (toplam 17)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Rab bu kişiyi şeytanın pençesinden kurtarsın.. Isan’ın o muhteşem sevgisi ile yaksın yüreğini ve tek yol olan Mesih’in kutsal yolundan gitmeyi nasip etsin..

Rabbin kızı, Ebru

klaus
    Anahtar yönetici

@Emine 8526 wrote:

Şahsen bugüne kadar, aranızdaki yazılımlara katılmasam da; hep sizlerin iletilerinizi izledim ve de okudum. Şu anda foruma katıldım. Neden ? Yaklaşık bir kaç saat önce; sayın nasıralı beni kameradan görmek isteyince onu kıramadım ve de göründüm.Bunun üzerine Rab’de ben de bir şeyler yazayım dedim. Eşim Fırat Çölgeçen, her daim Rab’de saygı duyulacak bir kişidir. Şu anda yazdığım tümce için; keşke yazmasaydın diyor ! Ama bazılarının gerçekleri yazması gerektiğini sanıyorum. Evet! Biz kadınlar, pastör ya da önder olamayız. Ama, Tanrı yolunda bazı gerçekleri de açıklamamızda da bir engel olamaz.Ben inanlı olmadığım zamanlarda bile İsa uğruna eşimin beni bile dinlemediğini biliyorum. Daha sonra onun düşünce ve davranışlarının nedenini anladım.Burada, bakıyorum da bazıları, eşime yazılarından dolayı kırılıyor ya da onu kuyunun en karanlık köşesine atmaya çalışıyor. Ama, o sizleri Rab’de çok seviyor. Ne denirse densin ya da ne derseniz deyin; onun yüreğinden Rab’bi sökemezsiniz ve de bir köpeğin kılı dahi olsa RAB’be hep güvenir.( Şu anda yazma diye bana söylüyor ki,anlaşılan bazılarınız onun yüreğini kırmışsınız ). Eşim Fırat olduğu için değil; gerçek bir inanlı olduğu için yanındayım.Bir pastör kardeşimiz dün geceki telefon konuşmasını bilir.Biz Rab’de biriz. Eşimin dediği gibi, neyse ! Sözü uzatmayayım. Rab, sizinle olsun . rabbe hamdolsun

Demişsiniz ki ” Evet biz kadınlar pastör ya da önder olamayız. Ama, Tanrı yolunda bazı gerçekleri de açıklamamızda da bir engel olamaz”

Göklerdeki babam sizi çoook bereketlesin ve kutsasın.

Her bir bayan kardeşimizin birer RUT ve ESTER olması dileği ile…

Rabde kalın, sevgide kalın ve esen kalın.

2 yazı görüntüleniyor - 16 ile 17 arası (toplam 17)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.