• Bu konu 3 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25131
  Anonim
  Pasif

  Polonya’da Katolik Kilisesi eşcinselleri ” yola getirme ” terapisi başlattı. Gruplar halinde futbol dersleri ve erkeklik değerlerinin öğretildiği iki yıllık proğram sonunda ” erkek olan ” eşcinsellere diploma da veriliyor. ( Vatan Gazetesi – 07.06.2008 )

  Rabbin esenliği ve lütfu sizinle olsun.:elsalla:

  #29388
  Anonim
  Pasif

  isamesihyasiyor

  Katolik kilisesinin eşcinselleri yola getirmek için başlattığı terapiler iyi güzel, belki de yararlı da olabilir. Ama bu terapiler insanı günahından arıtamaz. Bunun için ruhsal terapiler gereklidir, Kutsal Kitap’ın eşcinselliğe bakışıyla ilgili… Tanrı’nın bu konudaki yol göstermesiyle ilgili.

  Eşcinsellik Rabbin nefret ettiği ve tiksindiği günahlardan birisidir ve insanı Tanrı’dan uzaklaştırır. Eşcinsel bir kişinin öncelikle Kutsal Kitap’ın rehberliğinde, onu tövbeye ve kurtuluşa götüren bir ruhsal bir terapiye gereksinimi vardır. Hiç kimse, insani çabalarla kötü alışkanlıklarından, günahlarından arınamaz ve bunda da başarılı olamaz. Bu durumda Rab’be dua ile yaklaşmalı, günahından tövbe etmelidir. Rab merhametlidir, ancak O’nun yardımıyla günaha karşı zafer kazanır, özgürlüğe kavuşabiliriz.

  Sevgiler
  Suna

  #29394
  Anonim
  Pasif

  merhaba

  Rab’bim bu tür kişileri doğru yolu görmeye yönlendirsin.
  Dostlar işte bizim inancımız
  bu kadar yüce ve güzel bir inanç, çünkü eşcinsele bile terapi uygulayıp doğruyu ve Rab’bin yolunu göstermeye çalışan bir dindir. Bu gerçek örnekten sonra başka söyleyecek söz kalmıyor arkadaşlar. En gerçek ve evrensel inanç, İsa Mesihin yolu ve öğretileridir.

  Rab’bin lütfu sizlerle olsun.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.