Esenlikler…

• Bu konu 4 izleyen ve 6 yanıt içeriyor.
7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Sevgili kardeşlerim esenlikler dilerim…
    Uzun süredir foruma giremiyorum zira yoğun bir tedavi süreci ve iş konusundaki bazı yoğunluklar yüzünden de forumdan ve kiliseden biraz uzak kaldım…

Bugün Gaziantep Yeni Yaşam Kilisesine biraz dua edebilmek biraz da uzun süredir göremediğim kardeşleri görmek için uğradım, kapı açıldığı zaman kapıyı açan ve uzun süredir görmediğim kardeşin yüzü resmen bembeyaz oldu, diğer kardeşlerin de öyle. Anladığım kadarıyla ayrı kalmak zorunda kaldığım dönemde kilisenin web sitesi hesabını ve facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinin şifresini güvendiğim kardeş bazı şahsi çıkarları için kullanmış, kendisini Rab’in merhametinin önüne bırakıyorum.
    Öldüğüm haberi yayılmış, benim üzerimden çirkin şeyler yapılmaya çalışılmış, bugün haberim olduğundan tüm kardeşlere bildirmek isterim ki ben Rab’e hamdolsun hayattayım.

Eğer bu şahıs ile görüşen ya da hala iletişimde olan kardeş veya kardeşlerimiz var ise lütfen irtibatınızı kesin. Ben ilgili elektronik ortamların hesap şifrelerini ve kullanıcı hesap bilgilerini değiştirdim ya da sildim ancak bu şahıs ile özel mesajlaşma veya telefon yolu ile haberleşenler varsa lütfen bana bilgi verin ve söylediklerine inanmayın…

Rab’imiz Mesih İsa adıyla esenlik içerisinde sevgi ile kalın… Amin

Bilal ATAÇ – Gaziantep Diriliş Kilisesi Çobanı

Anonim
    Pasif
    barnabas;21195 wrote:
    Sevgili kardeşlerim esenlikler dilerim…
    Uzun süredir foruma giremiyorum zira yoğun bir tedavi süreci ve iş konusundaki bazı yoğunluklar yüzünden de forumdan ve kiliseden biraz uzak kaldım…

Bugün Gaziantep Yeni Yaşam Kilisesine biraz dua edebilmek biraz da uzun süredir göremediğim kardeşleri görmek için uğradım, kapı açıldığı zaman kapıyı açan ve uzun süredir görmediğim kardeşin yüzü resmen bembeyaz oldu, diğer kardeşlerin de öyle. Anladığım kadarıyla ayrı kalmak zorunda kaldığım dönemde kilisenin web sitesi hesabını ve facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinin şifresini güvendiğim kardeş bazı şahsi çıkarları için kullanmış, kendisini Rab’in merhametinin önüne bırakıyorum.

Öldüğüm haberi yayılmış, benim üzerimden çirkin şeyler yapılmaya çalışılmış, bugün haberim olduğundan tüm kardeşlere bildirmek isterim ki ben Rab’e hamdolsun hayattayım.

Eğer bu şahıs ile görüşen ya da hala iletişimde olan kardeş veya kardeşlerimiz var ise lütfen irtibatınızı kesin. Ben ilgili elektronik ortamların hesap şifrelerini ve kullanıcı hesap bilgilerini değiştirdim ya da sildim ancak bu şahıs ile özel mesajlaşma veya telefon yolu ile haberleşenler varsa lütfen bana bilgi verin ve söylediklerine inanmayın…

Rab’imiz Mesih İsa adıyla esenlik içerisinde sevgi ile kalın… Amin

Bilal ATAÇ – Gaziantep Diriliş Kilisesi Çobanı

Sevgili Barnabas kardeşim,
    Rab’be hamdolsun yaşıyorsun. Mesajını okuyunca hem çok şaşırdım ve okuduklarıma inanamadım, çooook sevindim; Rab’be şükürler olsun. Umarım sağlık durumun iyidir. Senin için dua etmeye devam edeceğiz. Burada paylaşımlarını görmek bizleri çok sevindirecektir. Rab’bin, seni kendi yüceliği için güçlü bir şekilde kullanmasını diliyorum.

Rab’bin esenliğinde kal
    Sevgilerimle

Anonim
    Pasif

Sevgili Rüzgar kardeşim,
    Teşekkür ederim,
    Hamdolsun sağlığım iyi, Gaziantep’teyim ve şükürler olsun yeni bir işe başladım herşey yoluna giriyor Rab’in inayeti ile…
    Elbette elden geldiği kadar paylaşımda bulunup faydalı olmaya çalışacağım…
    Esenlikler dilerim

Anonim
    Pasif

Selam Barnabas kardeşim geçmiş olsun iyi olduğunuza sevindim ocean49 size bir yardımı yapmıştı ikinciye tereddüt etmişti o bayan arkadaşınıza eğer ondada bir oyun yoktur umarız .Hala aynıysanız elimizdn gelen yardımı yaparız Rabbim sağlık sihhat versin tüm hastalarımıza dualarımız sizinle.
    sevgiyle kalın.

Anonim
    Pasif
    okyanuskumsal;21199 wrote:
    Selam Barnabas kardeşim geçmiş olsun iyi olduğunuza sevindim ocean49 size bir yardımı yapmıştı ikinciye tereddüt etmişti o bayan arkadaşınıza eğer ondada bir oyun yoktur umarız .Hala aynıysanız elimizdn gelen yardımı yaparız Rabbim sağlık sihhat versin tüm hastalarımıza dualarımız sizinle.
    sevgiyle kalın.

Sevgili Okyanus dua ve iyi dilekleriniz için minnettarım,
    Ben çok şükür iyiyim bir dönemdir çalışamıyordum yeni bir işe de başladım hamdolsun.
    Bahsi geçen kız kardeşin durumu ile ilgili konuyu ben açmıştım o konuda herhangi bir sorun yok çok şükür.

ocean kardeş merak eder diye yazıyorum bahsi geçen kız kardeş şu anda antepte ve herşey yoluna girmiş görünüyor kendisi ile dün akşam haberleşebildim bunun dışında herhangi birşey gerekmiyor Rab hizmet ve iyi niyetlerinizi bereketlesin dilerim…

Esenlik içerisinde sevgi ile kalın… Amin

Anonim
    Pasif
    Rüzgar;21197 wrote:
    Sevgili Barnabas kardeşim,
    Rab’be hamdolsun yaşıyorsun. Mesajını okuyunca hem çok şaşırdım ve okuduklarıma inanamadım, çooook sevindim; Rab’be şükürler olsun. Umarım sağlık durumun iyidir. Senin için dua etmeye devam edeceğiz. Burada paylaşımlarını görmek bizleri çok sevindirecektir. Rab’bin, seni kendi yüceliği için güçlü bir şekilde kullanmasını diliyorum.

Rab’bin esenliğinde kal
    Sevgilerimle

Barnabas kardesin ölüm(!!!) haberini aldigimda cok üzülmüstüm.Simdi de yasam habeini aldigimda cok cok sevindim.Ölüm haberini duyurdugum kardeslerime müjdeyi iletecegim.

Barnabas kardesim öyle cabucak Rab’bin yanina gidip bizleri üzmenin ve böyle acele etmenin ne geregi vardi??:))Saka bir yana gercekten eksikligin hissediliyordu.Umarim arada sirada seni burada görebiliriz.Kendini özletme degerli kardesim.

Tüm Antep’teki kardeslere selamlar..

Rab’bin esenligi,merhameti ve bereketi senin ve kilisendeki kardeslerle beraber olsun.Amin

Sevgi ve dualarimla..

Anonim
    Pasif

Sevgili Kores abim,
    Hamdolsun ki öyle birşey hiç olmadı…
    Bundan sonra daha sık girip paylaşımda bulunmaya ve hizmet etmeye çabalayacağım Rab sağlarsa elbette…
    Çok sevindim sizlerle tekrar görüşebildiğime…
    Antep’teki kardeşler de size selam ederler siz de kardeşlerimize esenlik dileklerimizi iletin lütfen…
    Rab’imiz Mesih İsa adıyla size lütuf ve esenlik olsun.

7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.