duanin gucu

• Bu konu 8 izleyen ve 7 yanıt içeriyor.
8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

sevgili kardeslerim;bizim icin yapmis oldugunuz dualarla her sey daha iyiye dogru gidiyor,haftam sizlerin dualari olmasa tam bir fiyaskoya donusuyordu,butun aile neredeyse oluyorduk.hersey ust uste geldi.once kizim hastanede ameliyat oldu hastahane donusu aracimla kaza yaptim ama dualariniz sayesinde hic bir sey olmadan sadece arabam hasar gordu.hepinize candan teskkur ederim dualarinizdan dolayi.yuce rab isamesih hepinize esenlikler versin ve sizleri kutsasin.sizlere esnlikler versin.

Anonim
    Pasif

Değerli Kardeşlerim..
    bu gün çok kötü bir haber aldım..Abim..geçen sene Ameliyat olmuştu.Karaciğerden.bize tamamen temizlendi demişlerdi..bu gün öğlen 2 gibi, ablam telefon açtı.ve hastaliğin tekrarladığını söyledi.bu gün acil ameliyata aldılar.ve sonuç kötü Kanser denilmiş.ve müdahale yapılırsa hastayı kaybederiz demişler.ame3liyattan çıkyı şu an yoğun bakımda..ağlamaktan gücüm tükendi.İmanlı değil. iki çoçuğu var.daha lisedeler.dualarınızı eksik etmeyin..

Anonim
    Pasif
    Saba;17707 wrote:
    Değerli Kardeşlerim..
    bu gün çok kötü bir haber aldım..Abim..geçen sene Ameliyat olmuştu.Karaciğerden.bize tamamen temizlendi demişlerdi..bu gün öğlen 2 gibi, ablam telefon açtı.ve hastaliğin tekrarladığını söyledi.bu gün acil ameliyata aldılar.ve sonuç kötü Kanser denilmiş.ve müdahale yapılırsa hastayı kaybederiz demişler.ame3liyattan çıkyı şu an yoğun bakımda..ağlamaktan gücüm tükendi.İmanlı değil. iki çoçuğu var.daha lisedeler.dualarınızı eksik etmeyin..

Degerli Saba kardesim

Senin üzüntün bizlerin de üzüntüsüdür.Agabeyin icin dua edecegiz..Özellikle Rab’bi yüregine almasi ve bu zor günlerinde Rab’bine siginmasi icin dua edecegiz.Rab’bin merhameti ve sevgisi büyüktür.O’nun bir plani var…Herseyin en iyisi ve dogrusu Abinizin basina gelsin.Rab ona tez sifa versin ve güclendirsin diye Rab’be yakariyorum.Baba,Ogul ve Kutsal Ruh adiyla amin.

Anonim
    Pasif

Hem Saba kızkardeşimizin Abisi için ve hem de Aleksis Kardeşimiz ve ailesi için, bugün ve yarın kilisemizde dua edeceğiz. İyi haber alana kadar da devam edeceğiz. Rab korusun ve şifalasın, tövbe ve sonsuz yaşam versin.

Anonim
    Pasif

Sevgili Saba, bu tür durumlarda sözler çok aciz kalıyor… Herşey hayra olsun diyelim ama yine de… Abin duamızda, bilesin…

Anonim
    Pasif

Sevgili Sabacım,
    Abinin hastalığına çok üzüldüm, Rab ona dokunsun, ona hem ruhsal hem de bedensel olarak şifa versin. Rabbimiz şifa veren bir Rab’dir. Ona her durumda güvenebiliriz. Abinin İsa Mesih’i Rab ve kurtarıcısı olarak kabul etmesi için Rab onun ruh gözlerini açsın ve yüreğini hazırlasın diye dua edelim hepimiz. Rab seni ve tüm aileni teselli etsin, ailenizde yaşanan bu büyük acıyı ve döktüğünüz göz yaşlarını sevinç gözyaşlarına çevirsin.

Sevgilerimle

Anonim
    Pasif

@Saba 17707 wrote:

Değerli Kardeşlerim..

Acil şifa bulması dileğiyle…Rab Yahsuah yanında ol,ona güç ver…
    onun bakması gereken 2 yavrusu var… Amin

Anonim
    Pasif

Sevgili Saba,
    abin için ben de dua edeceğim.Ne söylenebilir bu durumda bilemiyorum ama,Yüce Rabbim ona hastalığa direnme gücü, sizlere de ona destek olacak sabrı versin.
    iyi heberlerni duymak umuduyla….

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.