Duamız

 • Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26689
  Anonim
  Pasif

  Ya rab

  Bugün bizler için önemli bir gün.
  Bugün pazar günü ve seninle her pazar olduğu gibi kardeşlerle bir araya gelip isminin ve güzelliğinin sonsuz yüceliğini yüreklerimizle dile getirdiğimiz gün.

  Rab. Esenlik ve yücelik senindir. Göklerin ve yerin rabbi sensin. Ve senin evlatların olduğumuz için yüreklerimizde sevgi ve umut tohumlarını eksik etmiyorsun.

  Ya rab. Bize bağışladığın lütuflar ve yüreklerimize sunduğun sevgin için sana şükürler olsun.
  Her şeyden önce hayatımızın şu yada bu noktasında seninle tanışmak ve senin yüceliğinle karşılaşmak fırsatını bizlere tanıdığın için sana şükürler olsun.

  Rabbim. Tüm insanlara tüm dünyaya elini uzatki herkes bilsin senin yüceliğini. Biz insanlar zaman zaman senin isteğine göre yaşamamız gerektiğini unutuyoruz. Sabırsızlıkla, hayallerimizle ve isteklerimizle hatalar yapıyoruz. Çoğu insan imandan düşebiliyor ve yolundan çıkabiliyor. Rab sen onların yüreklerine iman tohumlarını serp ki, tekrar senin yoluna dönebilsinler. Dünyada acılar, mutsuzluklar ve savaşlar son bulsun. Senin kutsallığınla, bereketinle ve adaletinle insanlar mutlu olsun. Bizleri ve tüm insanları, şeytanın ayartmalarından ve kışkırtmalarından koru. Kötülüğe ve günahlara karşı direnme gücünü, dertleri ve sorunları dingilikle göğüsleme gücünü bizden esirgeme.

  Sana yalvarıyoruz rab.
  İmanımızı daha da güçlendir.
  Göklerin rabbine hamdolsun. Amin.

  #34171
  Anonim
  Pasif

  Baba ,Oğul ve Kutsal Ruh Adıyla,Amin. †

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.