Dualarınızla destek bekliyoruz !

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    klaus
    Anahtar yönetici

Sevgili kardeşler, mesihde değerli bir ağabeyimin, Levent adında genç bir erkek kardeşi vardır. Kendisine Lösemi teşhisi konmuştur. Ayak ağrıları ve şikayetleri bir süredir devam etmekteydi. Kemoterapiye başlanacak. Umudumuz erken teşhis olması ve tedaviye cevap vermesi.

Ayrıca, Süreyya adinda bir bayan arkadaşımızın vücudunda yaralar çıkmıştır. Kendisine alerji teşhisi konsa da neyin alerji yaptığı bulunamadi. Yaralardan alınan örnek patolojiye gönderildi ve sonuç bekliyoruz. Hastamız yatar vaziyette ve günden güne erimektedir.

Her iki hastamız da mesih inanlısı değil. Rabbimizden onlara acil şifa vermesi için dua edelim ki şifa mucizesi sonucu, bu şifanın Rabbimiz İsa Mesihden olduğunu anlasınlar ve onun adını minnetle yüceltsinler.

Lütfen dualarınızla destek bekliyoruz.

Esenlikle..

Anonim
    Pasif

Sevgili Rabbimiz ve Kurtarıcımız,

Levent ve Süreyya’yı senin huzuruna getiriyorum. Onlar seni tanımıyorlar, ama sen onları çok iyi tanıyorsun, çünkü onları sen yarattın ve çok seviyorsun. Öncelikle onların seni tanımaları, Rab ve Kurtarıcıları olarak yaşamlarına almaları ve Sonsuz Yaşam’a sahip olmaları için dua ediyorum. Onların yüreklerini hazırla, bu sıkıntılı ve zor dönemlerinde Seni, gerçek ve diri olan Tanrı’yı tanısınlar. Onların yanında ol, kendini onlara açıkla ve tüm hastalıklarından özgür et diye yalvarıyorum. Çünkü Rab, senin merhametin, sevgin sonsuzdur.. Lütfen onlara acı, merhamet et ve bereketle.

Amin

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.