Dua Istegi

• Bu konu 3 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Sevgili kardeslerim,
    Bir suredir beni rahatsiz eden hastaligimdan 3 ay once tamamen arinmistim hamdolsun, son 3 gundur sol gozumde inanilmaz bir gorme bozuklugu ve agri var, bu ogleden sonra (10/08/2010) bazi testler yapilmasi icin kan ve doku ornekleri alindi, tomografi ve test sonuclarini persembe gunu alacagim, Rab’den istegim basit bir sorun olmasi ve tekrarlamamasidir. Zira en buyuk korkum tedaviye yeniden baslayip hastane ortamina donmektir…

Dilerim Rab gunahkar kuluna sifa verir….
    Yaklasik iki yil suren bir tedavi sureci arkasindan yeniden ise baslayabilmis, birseyleri yoluna koyarken boyle bir aksilik yasatmamasini diliyorum Rab’den…

Yine de hayatim O’nun degerli ellerindedir, O’nun istegi olsun… Amin

Anonim
    Pasif

halleluyad@barnabas 19020 wrote:

Sevgili kardeslerim,
    Bir suredir beni rahatsiz eden hastaligimdan 3 ay once tamamen arinmistim hamdolsun, son 3 gundur sol gozumde inanilmaz bir gorme bozuklugueğer ve agri var, bu ogleden sonra (10/08/2010) bazi testler yapilmasi icin kan ve doku ornekleri alindi, tomografi ve test sonuclarini persembe gunu alacagim, Rab’den istegim basit bir sorun olmasi ve tekrarlamamasidir. Zira en buyuk korkum tedaviye yeniden baslayip hastane ortamina donmektir…

Dilerim Rab gunahkar kuluna sifa verir….
    Yaklasik iki yil suren bir tedavi sureci arkasindan yeniden ise baslayabilmis, birseyleri yoluna koyarken boyle bir aksilik yasatmamasini diliyorum Rab’den…

Yine de hayatim O’nun degerli ellerindedir, O’nun istegi olsun… Amin

Anonim
    Pasif

dilerim rabden iyi olursun rab isa mesih hepimize yardım etsin amin. esen kalın

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.