Dua isteği…

• Bu konu 5 izleyen ve 6 yanıt içeriyor.
7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Esenlik olsun kardeşlerim.Benim sizlerden bir dua isteğim olacak.Benim babam akciğer kanseri…Yaklaşık bir yıl önce ameliyat oldu ve akciğerindeki broşlardan bir tanesi amelitayla alındı…Şu anda tek brojla hayata tutunmaya çalışıyor.Uzun bir süredir sağlık durumu iyiydi.Fakat yapılan son kontroller ve tetkikler sonucunda daha önceki hastalığının yani kanserin nüksettiği ortaya çıktı.Ve üç farklı yere sıçradığı tetkikler sonucu ortaya çıktı.Şimdi yeniden ilaç tedavisi ve kemoterapi görecek..Sizlerden ricam babamın vücudundaki bu kanserli yerlere rab isa mesihin dokunması ona şifa vermesi ve uygulanan tedavinin rab isa mesihin izzeti ve kudretinde yanıt bulması.. Babam mesih inanlısı değil Rab İsa Mesihin onun yüreğine kutsal ruhuyla dokunması ve ve Rab İsayı kurtarıcı olarak kabul edebilmesi için sizlerden dua rica ediyorum.Kutsal ruh onun hayatında çalışsın ona bedensel şifa vereceği gibi ruhsal olarakta şifa vermesi için dua edelim.(Babamın adı ZÜLFÜ).Hepinize şimdiden teşekkür ederim.Rabbin sevgisi ve merhameti artan ölçüde sizleri bereketlesin ve pekiştirsin..Rabbimiz İsa Mesih iyidir..(Mersinden mehmet)

Anonim
    Pasif

Sevgili Rabbimiz ve Kurtarıcımız İsa Mesih,
    Bugün Mehmet kardeşimizin babasını senin huzuruna getiriyoruz. Senin şifa veren, iyileştiren, kurtaran merhametli bir Rab olduğunu biliyoruz. Lütfen ona merhamet et, hem canına şifa ver ve iyileştir, hem de sana iman edebilmesi ve kurtulması için onun ruh gözlerini aç, yüreğini hazırla ve aç. Kendini ona açıkla, göster ve kurtar diye dua ediyoruz. Senin bunu yapabilecek güçte bir RAB olduğuna iman ediyoruz. Sen gücünü Mehmet’in babasının yaşamında da göster ve onun şifa bulması ve kurtulması senin adına yücelik, onur getirsin.

İsa Mesih adıyla, amin.

Anonim
    Pasif

Amin rüzgar kardeşim Rab İsa Mesih dualarınızı kendi iradesi ve isteği doğrultusunda kullansın ve bereketlesin.Rabbimiz İsa Mesih babam gibi kaybolmuş tüm canlara göksel sevgisiyle merhamet etsin ve onları kendi ağılında toplasın.Ve şifa versin.

Anonim
    Pasif

Zülfü Abiyi, Rab’bimiz Mesih İsa’nın şifa veren ellerine teslim ediyoruz.
    Ruhsal ve bedensel sağlığına kavuşması için dua ediyoruz.

Anonim
    Pasif

Ey Rab!!
    Egemenliğim göklerde olduğu gibi yerde de yerini bulsun. 2000 yıl önce yaptığın mucizeleri yine yap Rab. Zaten yapıyorsun ve dirisin. Zülfü abimize/amcamıza şifalı ellerinle dokun. Onun ruhunu arındır hastalıklarını al. Öyle ki imkansız denenler olsun ve Zülfü bey de bir tanık olsun.
    Ey Rab,
    Her nefesimizi sana borçluyuz, hamd ederiz ki sen her duaya cevap veririsin, Züflü beyi huzurlu kıl ona cesaret ver ve şifanı ona göster…Onu Kutsal Ruhla doldur Rab…
    Amin…

klaus
    Anahtar yönetici

Göklerin hakimi egemen Rabbim, sunağına Zülfü babayı getiriyorum.
    Sen hastalığı sevmeyen, merhametli, sevgili dolu bir Rabsin. Şimdi senden Zülfü baba için şifa ama tam bir şifa istiyoruz. Gel ve onun doktoru sen ol diye dua ediyorum. Onun güçsüz bedenine, şefkatli ve şifa dolu ellerinle dokun, her bir kötü olan hücresini yenile, tüm organlarına şifa ver diye sana yalvarıyorum. Ona esenlik ve sabır ver. Yaşam sevincini asla kaybetmesin. Her sabah uyandığında, ona sevinecek bir sebep ver. Ona mucizesini göster, ki bunun senden geldiğini bilerek adını yüceltsin.
    Baba, bu hastalık eğer şeytandan ise oğlun İsanın adıyla, bu hastalığı çarmıhına yolluyoruz ve çiviliyoruz. Eğer atalarından kalma bir günah var ise, tövbe ederek senden merhamet diliyoruz. Zülfü babanın ailesinin ve çoçuklarının da maddi ve manevi tüm ihtiyaçlarını sen karşıla diye dua ediyorum.
    Babam bu aileyi senin ellerine bırakıyorum. Çünkü emanet edecek başka bir yerim yok.

Göklerdeki Babam, oğlun İsa Mesihin adıyla şimdi istiyorum..amin..

Anonim
    Pasif

Dualarınız için çok teşekkür ederim kadeşlerim Rab dualarınızı kendi izzeti ve kudreti için kullansın…Mesih İsa’da bizleri aile kılan göksel ve diri babamıza övgüler olsun…amin

7 yazı görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.