Doğmamış olandan bir mektup

• Bu konu 3 izleyen ve 3 yanıt içeriyor.
4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Bu mektubu, ben gelmeden önce ebeveynliğe yaklaşımınızı gözden geçirmeniz umuduyla yazıyorum. Ben sevinçli bir çocuğum. Sevgiye, saygıya, düzene ve tutarlılığa çok düşkünüm. Yanınıza geldiğimde, gözünüze oldukça küçük görünebilirim. Yetişkin biri olmayabilirim, ama benim de insan olduğumu gözardı etmeyin.

Bir müddet sizinle konuşamayacağım, ama sizi kalben tanıdığımdan emin olabilirsiniz. Duygularınızı hissediyor, düşüncelerinizi özümsüyorum. Sizi sizden daha iyi tanımaya başlayacağım. Sessizliğim sizi yanıltmasın. Ben sizin hayal edebileceğinizden daha hızlı büyüyor ve öğreniyorum.

Gördüğüm her şeyi hafızama alıyorum. Bu yüzden bana gözümü dinlendirebilecek güzellikleri sunun. Duyduğum her şeyi kaydediyorum.

Bu yüzden bana ne kadar sevildiğimi gösterip hoş müzikler dinletin ve güzel sözcükler söyleyin. Kulaklarımın yorulmaması için sessiz bir ortam hazırlayın. Ben hissettiklerimin hepsini özümserim, o yüzden bana hayatı sevgiyle paketleyin.

Sabırsızlıkla sizin olacağım günü bekliyorum. Yaşama fırsatı ya*kaladığım için çok mutluyum. Belki siz de beni görünce hayatın ne kadar değerli olduğunu hatırlayacaksınız.

Sevinçli çocuğunuz,

İsa Mesihin bereketlendirdiği tüm kardeşlerimizin yüreğinde Rabbin adı yazılı çocuklarla çoğalıp kabilemizin büyümesini dilerim. Çocuk sevgisini tatmış olan, zalim olamaz zulüm edemez çünkü içindeki o sevgi onu tüm kötülüklerden alıkoyar. Nasılki bizler Rabbin çocuklarıyız ve onun şefkatini herzaman görmekteyiz. Rab bize kötülük eder bize zulmedermi? Hayır hangi baba çocuğuna acı çektirmek ister? Biz bu doğacak bebeğin hisleriyle Babamıza ulaşmaya çalışıyorsak oda bizim tüm isteklerimizi yerine getirecek bizi ödüllendirecektir. İmanlı kardeşlerimin temiz saf duygularla günahlarımızın bedelini zaten haç ölümüyle ödemiş olan İsa Mesih’de doğmaları çoğalmaları bereketlenmeleri, dünya barışı, insanlık ve gelecek refahı adına ne güzel olacaktır.
    Esenlikler dilerim kardeşlerim
    Rabbimiz sizleri sonsuz cennet yaşamı ile ödüllendirsin
    Rabde kalın
    –amin
    isamesihyasiyor
    hac5

Anonim
    Pasif

Emeğinize sağlık sayın; sayın jesus_lover ! Rab, sağ elini üzerinizden eksik etmesin. Ayrıca güzel yorumunuz da; beni Rab’de çok duygulandırdı.

Rabbimizin sevgisi sizinle olsun.

” Ne mutlu size, ey kutsallar ! Çünkü Tanrı’nın Egemenliği sizindir ! ” Luka 6:20 ) rabbe hamdolsun isamesihyasiyor

Anonim
    Pasif

Degerli Kardesim, Yazdiginiz yaziyi buyuk zevkle ve istediginiz gibi dusunerek okudum ve cok tesvik aldim, Sizi O !!! yasadiginiz bolgede dahada bereketlesin ve bizlere tesvik etmeye devam etsin.

Kardesiniz Orhan

fırat çölgeçen;7398 wrote:
    Emeğinize sağlık sayın; sayın jesus_lover ! Rab, sağ elini üzerinizden eksik etmesin. Ayrıca güzel yorumunuz da; beni Rab’de çok duygulandırdı.

” Ne mutlu size, ey kutsallar ! Çünkü Tanrı’nın Egemenliği sizindir ! ” Luka 6:20 ) rabbe hamdolsun isamesihyasiyor

Anonim
    Pasif

Teşekür ederim; Rab’deki kardeşim orhanAnt ! Bu birkaç günlük boş zamanımda – pek boş değilim ama; en azından günün belirli bölümlerinde evdeyim – sizlerle yazılar aracılığıyla da tanışsam; yüreğimiz Rab’de bir !Sayın suna’ya da dediğim gibi; zamanım olursa kendi adımla da yazacağım. Sizlerin yazılarınızı okumak; beni bereketliyor. Babamın olmayışı ( Rab’bin bir bildiği var! );sizleri yazı aracılığıyla da olsa tanımamı sağladı. O’na şükürler ve hamdlar olsun !

” Ne mutlu size, ey yoksullar ! Çünkü Tanrı’nın Egemenliği sizindir. ” ( Luka 6:20 ) tanri sevgidir

4 yazı görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.