Çok zor durumdayım, dua istiyorum

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Yabancı uyrukluyum ve 12 seneden beri Türkiye’de yaşıyorum. Eşim Türk ve Rabb 3.5 sene önce bize bir erkek çocuk verdi. Ressamım ve 1,5 seneden beri işlerim ve maddi durumumm kötü. Özellikle son 1-2 aydır daha da kötü.

Faturalarım birikti, telefonlar birer birer kesiliyor, evimin doğalgaz ve elektriği her an kesilebilir, artık ne yiyip içeceğiz konusu beni ciddi şekilde düşündürmeye başladı. Hergün Tanrıya, beni ailemin karşısında utandırmasın ve düşmanlarımı sevindirmesin diye dua ediyorum…

Sevgili kardeşler, lütfen dualarınızda bizi unutmayın. Rabbden işim için bereket istiyorum. Çok zor durumdayım…

Anonim
    Pasif
    Atlantis;16913 wrote:
    Yabancı uyrukluyum ve 12 seneden beri Türkiye’de yaşıyorum. Eşim Türk ve Rabb 3.5 sene önce bize bir erkek çocuk verdi. Ressamım ve 1,5 seneden beri işlerim ve maddi durumumm kötü. Özellikle son 1-2 aydır daha da kötü.

Faturalarım birikti, telefonlar birer birer kesiliyor, evimin doğalgaz ve elektriği her an kesilebilir, artık ne yiyip içeceğiz konusu beni ciddi şekilde düşündürmeye başladı. Hergün Tanrıya, beni ailemin karşısında utandırmasın ve düşmanlarımı sevindirmesin diye dua ediyorum…

Sevgili kardeşler, lütfen dualarınızda bizi unutmayın. Rabbden işim için bereket istiyorum. Çok zor durumdayım…

Sevgili Atlantis

Rab kendisine yönelenlerden,dürüstlerdenve kendisine yakaranlardan yüzünü cevirmez.O sizin durumunuzu cok iyi biliyor.Kitlik zamaninda dul kadinla oglunu unutmayip nasil ki onlara Peygamber Ilyas’i gönderdiyse Rab bugünde kendisine güvenip yakaranlari unutmuyor.Size de yardim Rab’den gelecektir.Yeterki O’na güvenin ve duada gevsemeyin.

Rab’bin size merhamet etmesi,esenlik vermesi ve bereketlemesi icin dua edecegim.

Gözlerimi daglara kaldiriyorum,
    Nereden yardim gelecek?
    Yeri gögü yaratan
    RAB’den gelecek yardim. Mezmur 121,1

“Dileyin,size verilecek; arayin,bulacaksiniz; kapiyi calin,size acilacaktir.Cünkü her dileyen alir,arayan bulur,kapi calana acilir.Matta 6,7-8

TANRISEVGIDIR.png

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.