• Bu konu 3 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #25402
  Anonim
  Pasif

  Son günlerde ülkemizde başta Antalya ilimiz olmak üzere sık görülen orman yangınları yurdumuzun akciğerlerini yakmaktadır. Bugün de üzülerek, daha önce görme şansı bulduğum; Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde orman yangını çıktığını ve doğa harikası Kaz dağlarını tehdit ettiğini öğrendim.

  Onlarca yılda yetişen, doğal zenginliğimiz olan ormanlarımızı acımasızca yakan vatan hainlerinin en kısa sürede Ulu Önder ATATÜRK’ün mülkün temelidir dediği, bağımsız Türk adaleti önünde hesap vererek hakettikleri cezaya çarptırılacaklarına gönülden inanıyorum.

  #28719
  Anonim
  Pasif

  Sayın sonsuzdiren’in dediklerine katılmakla birlikte; sayın T. ÜÇAL’ın ( usuma gelen ) bazı ifadelerini de sizinle paylaşmak isterim:

  Tanrı’nın yarattığı ve değer verdiği kahyalar olarak, Tanrı’nın yarattığı dünyaya zarar vermeden nasıl yaşayabiliriz ? Dünyayı korumak, Tanrı’nın yarattığı sistemin bozulmasına engel olmak ; bizim yaşam biçimimizdeki köklü değişimlerle bağlantılıdır. Tanrı’ya ve onun yaratma gücüne saygı da bir tür ibadettir. Böylesine yürekten bir hizmet hem Tanrı’ya saygı hem de ülkemizin korunmasına, halkımızın sağlığına bir faydadır.

  Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

  Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !

  Onların ne düşündüğünü bilen İsa şöyle dedi: ” Kendi içinde bölünen ülke yıkılır, kendi içinde bölünen ev çöker ” ( Luka 11:17 )
  saksi saksi saksi

  #27922
  Anonim
  Pasif

  gerçekten bu yangınlar ülkemizin güzelliğine ve tabiattaki dengelerine zarar veriyor. duyarlılığınız için teşekürler

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.