Chat odası hakkında

• Bu konu 2 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Neden sadece Hristiyanlar , Referanslı hristiyanlar chat odasına girebiliyor anlamadım
    ben askerdeyken rahatlıkla giriyor ve imanlı kardeşlerimizle ve imanı arayan kardeşlerimizle rahatlıkla sohbetimizi yapıyorduk
    şimdi ise ne imanı arayan arkadaşlar girebiliyor nede bir başkası
    evet doğru aralarından kötü niyetli kardeşlerimiz çıkıyordu ama o zamanda RABbimizin gücü ortaya çıkıyor ve bize yardımcı oluyordu sohbetimizden de bereket alıyorduk
    ben imanlıyım ve yüce rabbimiz mesihimiz ve kurtarıcımız olarakta ilan ediyorum kabul ediyorum
    şu anda da ankarada bir kiliseye mensubum
    ama chat odasına girebilmek için sizlerden izin almayacağım
    insanlar , merak edenler , imanı arayanlar sizlerden izin alarakmı gelecek arastırdıklarını okuduklarını bilgili kardeşlerle pekiştirecek bunun için özel bir vizemi gerekecek , oldu olmadı birde damgalayalım
    bence çok yanlış
    sadece düşünce ve fikirlerimi yazmak istedim bunun içinde forumda bu fikrimi paylaşacağım bir başlık bulamadım (yada göremedim ) buraya yazdım eğer yanlış yere yazdıysam özür dilerim
    ama böylede olmamalıydı

Esenlerkler dilerim

Uğur ( SHaLoM )

Armagan
    Anahtar yönetici

Sevgili Shalom (Uğur),

Chat odasıyla ilgili yeni düzenlemeye mecburiyet karşısında başvurduk. Nedenlerini burada tekrar yazmamıza gerek yoktur. Siz buraya yeni bir konu açıp tepkinizi dile getirinceye kadar doğrudan bize de yazabilirdiniz. Mesih inancını samimi bir şekilde araştıran üyelerimiz düşüncelerini bizlerle paylaşıyorlar ve onlarla msn veya email üzerinden özel olarak zaten yazışıyoruz.

Eğer bir hristiyansanız ve bir kiliseye gidiyorsanız, ki öyle olduğunuzu yazıyorsunuz, buraya gelip chat odasına girmek için izin istemenizi gurur meselesi yapmamanız gerekir.

Siz yine de bize özel bir mesaj yazın, konuşalım..

Esenlikle…

hrturk

Anonim
    Pasif

Hayır Kardeşim Gurur yapmıyorum zaten chat odasına girmekle ilgili bir problemim yok sadece gelen arkadaslarım giremediği için onların tepkisini dile getirdim.
    Gerekli açıklamayı size pm olarak gönderdim
    Esenlikler

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.