• Bu konu 3 izleyen ve 2 yanıt içeriyor.
3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26268
  Anonim
  Pasif

  Bu Forum’daki ‘Barnabas’ kardeşimiz çok hasta. Yarın (Pazartesi), beyin ameliyatı geçirecek. Beyninde tümör var. Bu kardeşimiz ayni zamanda, Gaziantep Diriliş Kilisesi önderidir.

  Durumunu epey zamandır biliyordum. Ama, bu forumda, kendisinin anlatmasını bekledim içimden. Alçak gönüllülüğü buna elvermedi. Sessiz sessiz ameliyat masasına gitmeyi tercih etti.

  Tüm kilisesi, bina sıkıntısı ve bir yığın baska maddi sıkıntılar yaşıyor. Toplanacak yerleri olmadığı gibi, şimdi de Şeytan, çobana saldırıyor.

  Bu değerli kardeşimiz ve tüm kilise için Rab’be birlikte yakaralım kardeşlerim. Onları sevgi ile kuşatalım. Kiliselerimizden de onlar için dua isteyelim.

  Biz ‘Bir’ Bedeniz.
  Sevgi ve Dualarımla.

  #33125
  klaus
  Anahtar yönetici

  Barnabas kardeş için duacıyız,en yakın zamanda iyileşecek RAB’bin izniyle.Hayat su bebeğin güzel haberini aldığımız gibi,Barnabas kardeşimizin de iyi haberlerini burada alacağız..

  #33137
  Anonim
  Pasif

  Rab bu kardeşimizi iyileştir, Adın yücelsin. Tüm sana karşı olan insanlar bu kardeşe bakarak seviniyorlar, gavur oldu deyip oh çekiyorlar. Yalnızca bu kardeş için değil, sana ait olan her kim hasta olduysa aynı şeyi söylüyor seni bilmeyen yürekler. Ama Rab, oh dedirttirme, gücünü göster. Bu ölümcül hastalığı iyileştir, bu kardeşi ve benzer durumda olan kardeşleri şifala Rab. Tüm ağızları kapat Rab. Sevinemesinler. Adının Yücelmesi için istiyoruz Rab. Bu kardeşi de iyileştir. Kuzularını koru. Sensin ümidimiz, Sensin Kurtarıcımız. Neden oh laflarını işitelim Rab. Buna izin verme Rab lütfen. Sana ait olanın Senin kanatlarının altında, güvende, güçlü olduğunu herkes kabul etsin ve görsün Rab. Sana ait olanların kötü durumlarda kalmasına izin verme Rab. Bu kardeşin zor olan bu ameliyatı en iyi şekilde geçsin ve onu tekrar eski sağlığına kavuştur. Bizim güvencemiz, sığınağımız, ümidimiz sensin. Adının yücelmesi için istiyoruz Rab. Seni seviyoruz ve Senin de bizi sonsuz bir sevgiyle sevdiğini biliyoruz. Bu kardeşi ve bu durumda olan kardeşleri kurtardığını görelim, ve herkes Senin tek Kurtarıcı ve Rab olduğunu anlasın. Sen dedin ki ” Bana umut bağlayan utandırılmayacak”. Evet Rab , buna inanıyoruz, ümidimiz yalnız Sende. Ne doktorun ellerinde ne de ilaçlarda, çünkü sen herşeyi yönlendiresin, bunların hepsi araçlardır . Sen istersen ameliyat ve ilaçlar etkili olacak. Bu kardeş iyileşsin ve Adını yüceltmeye devam etsin. Şeytan ve kulları oh iyi varsın diyemesin, her ağızı kapat Rab. Sen tek Hakim ve Kurtarıcısın. Adın Yücelsin Sonsuzluklarca Rab.

3 yazı görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.