• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26120
  Anonim
  Pasif

  Merhaba Arkadaşlar,Ben bir müslümanım ancak Sizden Hristiyanlık Hakkında bilgi edinmek Ve hristiyanlıqı yakından tanımak için Hristiyanlıgı AiT Kitap veya kitaplar istiyorum(İncilde olabilir)

  Saygılarımla

  #32701
  Anonim
  Pasif
  alikahanyucelli;13388 wrote:
  Merhaba Arkadaşlar,Ben bir müslümanım ancak Sizden Hristiyanlık Hakkında bilgi edinmek Ve hristiyanlıqı yakından tanımak için Hristiyanlıgı AiT Kitap veya kitaplar istiyorum(İncilde olabilir) Saygılarımla

  Sayın Alikahanyücelli,
  HristiyanTürk forum sayfamıza hoşgeldiniz. Hristiyanlığı araştırmak için forum sayfamızda Hristiyanlıkla ilgili çeşitli pek çok yazı vardır. Ayrıca web radyomuzu dinleyin ve chat odamıza gelerek orada bulunan Hristiyanlarla yazışın, sorularınız varsa sorun. Hepimiz size severek yardımcı olmaya çalışacağız. http://www.Kutsalkitap.com linkine tıklayarak Kutsal Kitap’ı okuma fırsatını bulacaksınız. Size, parasız İncil edinebileceğiniz bir link verelim: http://www.kutsalkitap.org/index.php/banners/click5.html Buraya girerek adres bilgilerinizi verebilir ve Turkce bir Incil kitabina ucretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

  Rab, Kutsal Ruhu aracılığıyla size tüm gerçeklerini açıklasın diye dua ederiz.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.