Bir anne oğlunu teselli ettiği gibi, ben de sizi teselli edeceğim.Yeşaya 66: 13

• Bu konu 1 izleyen ve 0 yanıt içeriyor.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Armagan
    Anahtar yönetici

Bir anne oğlunu teselli ettiği gibi, ben de sizi teselli edeceğim.” (Yeşaya 66: 13)

Wie eine Mutter ihren Sohn tröstet, so will ich euch trösten.” (Jesaja 66, 13)

trösten: teselli etmek
    ich werde euch trösten: sizi teselli edeceğim
    der Trost: teselli, avuntu

Korkunç bir fırtına, yağmur ve şimşekler tüm gece boyu devam ediyordu. Ercan birdenbire rüyadan korkuyla uyandı. Neredeydi? Rüzgâr penceresinin camını kamçılıyor, yağmur dere suları gibi camın üstünden kıvrılarak akıyordu. Aniden bir şimşek, ardından korkunç ve dehşet verici bir gök gürültüsü Ercan’ı daha da korkuttu. Çocuk korkuyla, “Anneciğim!” diye bağırdı. Yatağından fırladı, koşarak annesinin yatağının yanına geldi. Hıçkıra hıçkıra ağlıyordu. “Anneciğim!” dedi. Annesinin yumuşak eli başını okşadı, sevecen kolları onu sardı. Annesi, “Neden korkuyorsun yavrum? Korkacak bir şey yok! Bak işte ben buradayım. Korkma yavrum!” diyerek onu geri yatağına götürdü; iki taraftan yorganını bastırdı ve tekrar, ‘Allah rahatlık versin’ diyerek, yanaklarından öptü. Biraz sonra çocuk tatlı ve derin bir uykuya dalmış, mışıl mışıl uyuyordu.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.