• Bu konu 1 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #24796
  Armagan
  Anahtar yönetici

  [youtube]KvRTCxna_2A[/youtube]:kucak:

  http://de.youtube.com/watch?v=KvRTCxna_2A

  #28751
  Armagan
  Anahtar yönetici

  Şimdiye kadarTanrı’yı belki sadece Efendi, kendini de kul olarak gördün. Kulluk vazifeni yerine getirmeye çalıştınsa da, günahlarından kurtulup kurtulmadığını, öldükten sonra cennete mi, yoksa cehenneme mi gideceğini, kurtulup kurtulmadığını hiçbir zaman anlayamadın. Bu gayet doğaldır.
  Eğer Tanrı’yı iyi işlerle, dindarlıkla, sevaplarla hoşnut etmek istiyorsan O asla bundan hoşnut olmayacaktır. O seni bambaşka bir yolla kurtarmak istiyor. O seni Kendisi kurtarmak istiyor: çünkü senin kendi kendini kurtaramayacağını çok iyi biliyor. Bu Nedenle şöyle sesleniyor: ‘Ey bütün yeryüzü, bana dönün ve kurtulun!’
  Yukarıda dinlediğin bu sözler doğrudan Tanrı’nın sana olan sevgisini dile getiriyor. Ne kadar Tanrı’dan uzak olursan ol, ne kadar günah batağına batmış olursan ol, ne kadar suçlu ve perişan olursan ol, fark etmiyor!’ O seni olduğuın gibi seviyor ve sana kurtuluş elini uzatıyor. O’nun sana uzattığı kurtuluş elini tutarsan kurtulacak, günahlarının bağışına kavuşacak, Tanrı’yla barışacaksın. O’nun Kurtuluş Eli, seni seven ve senin uğrunda canını ölüme feda eden Rab İsa Mesihtir! Gel, bugün O’nu varlığına çağır. O’nu yaşamına kişisel Rab ve Kurtarıcın olarak kabul et. Ve asla pişman olmayacaksın!
  isamesihyasiyor

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.