artık Mesih’teyim

• Bu konu 4 izleyen ve 4 yanıt içeriyor.
5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

iman ettim sizlere esenlik olsun;
    ben bir süre önce RAB’bin müjdesini duydum ve yaklaşık üç ay önce İsa Mesih’i RAB’bim ve Kurtarıcım olarak kabulettim ve O’nun eşsiz kurtarışına iman ettim. Hamdolsun.
    bu sitedeki paylaşımlarla RAB’bin Sözünü duyabileceğime inandım. bereket ve lütuf hepimizle olsun.
    haleluya. amin

Anonim
    Pasif

Sayın müjdeci, sizin kurtulmanızla gökteki melekler ne kadar sevindiyse; Ben de Rab’de sizin için o kadar sevinçliyim. Yazınızı okuyunca yüreğimin biraz daha ferahladığını hissettim. Bütün istemim, Rab’de büyümenizdir.Rab’bin ışığının sarmalında kalınız.

Söz, Mesih’ti; O, Hak’tı.
    Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !
    Dünyayı kazansan neye yarar ? hac5 tanri sevgidir

Anonim
    Pasif

:papatya:Sevgili kardeşim müjdeci,

Tanrı’nın ailesine hoşgeldin…!

Göklerdeki babamız ve çobanımız İSA mesih seni her daim korusun..!

Işığı bulmana okadar sevindim ki..jesus… Rab, kendini herkese tanıtsın…!isa-

YAHVE ŞALOM..!:papatya:

klaus
    Anahtar yönetici

iman ettimSevgili mujdeci kardesim, Gercek, Yol ve Yasam olan Rabimiz ISA sizi de Tanri cocugu ettigi icin cok sevincliyim. Sanirim imanlilar icin en buyuk sevinc bir canin daha kurtulmasidir .

Artik yepyeni biri oldunuz, karanliktan isiga gectiniz. Ne mutlu Rab’te olanlara! AMIN!

Siz beni seçmediniz, ben sizi seçtim. Gidip meyve veresiniz, meyveniz de kalıcı olsun diye sizi ben atadım. Öyle ki, benim adımla Baba’dan ne dilerseniz size versin. (yuhanna:15:16)

Anonim
    Pasif

hepinize teşekkürederim Rab sizi bereketlesin
    Haleluya
    bu arada Rabbe hamdolsun ki kızım ve eşimde iman ettiler
    çok ama çok mutluyum
    hep beraber kiliseye gidip ibadetimizi yapıyoruz ve yeni katıldığımız bu aile gerçekten Rabbin ailesi haleluya
    hepinize esenlik olsun

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.