ANASAYFA Forum DUYURU PANOSU, SORU, MESAJ, HABERLER, (NEWSBOARD) Üyelerimizden Sorular annem bende cinlerin olduğunu düşünüyor. acil cevap :/

 • Dieses Thema hat 3 Teilnehmer und 2 Antworten.
Ansicht von 3 Beiträgen - 1 bis 3 (von insgesamt 3)
 • Autor
  Beiträge
 • #27523
  Anonym
  Inaktiv

  Ailem müslüman ve benım protestan olduğumdan haberleri yok. ve annem bi hocayla görüşmüş. Cinli olduğumu düşünüyor. yarın seni götürücem diyor. sende nazar var felan dıyo. ezana saygın yok kuran öğrenmek istemiyorsun öyle ortamda sıkılıyorsun ruhun bunalıyor felan dıyor. ne yapmam lazım hiç bilmiyorum… bu inancımı etkilermi.

  #36560
  Armagan
  Verwalter

  Sevgili Nina, sen Isa Mesih’e iman ediyorsun diye seytan cok rahatsiz oldu. Seni tekrar kendi safhina cekebilmek icin cinlerini ve karanlik gucleri devreye sokmus, ama hic etkisi olamaz. Sen iman ettigin Isa’nin hac uzerinde akittigi kan vasitasiyla aklandin ve seytanin hukmunden ozgur edildin. iblisin cinci hocalariyla kesinlikle isin olmasin. Annene imanini aciklayamazsan bile, senin onlar gibi dusunmedigini, bu durusuna saygi gosterilmesi gerektigini soylemelisin. zorla gitmek zorunda kalsan bile, icinden surekli isa Mesihle konus, O sana zarar verilmesine kesinlikle engel olacaktir. Senin icin dua ediyoruz.

  Esenlikle…

  #36561
  Anonym
  Inaktiv

  Cinli olan, cinlerin elinde oyuncak olan kendileri aslinda. Öyle iddalar, sadece islerine gelmedigi durumlarda karsi tarafa uydurulan suclama. Annenin seni baskalarina kesmemesi lazim.

Ansicht von 3 Beiträgen - 1 bis 3 (von insgesamt 3)
 • Du musst angemeldet sein, um auf dieses Thema antworten zu können.