Ailem için Dua İsteği

 • Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26751
  Anonim
  Pasif

  Tanrı, kendine dua ile yakaran inanlılarını cevapsız bırakmamıştır.Yeterki ona inanalım ve kendimizi tüm samimiyetimizle içten RAB’bin önüne getirebilelim.Yaşar kardeş, dün akşan size ve Eşiniz Nihal kardeşe Dua edip RAB’bi çağırdim.

  Dünyadaki ekonomik krizin, ülkemizdeki yansımasıda çok kötü oldu. Rab’be gelmiş tanıdığım,bir çok Aile bu krizden etkilendi ve hala etkilenmekte.Çoğu, Ailelerinin yardımı ile ayakta duruyorlar ve evliliklerini yürütebiliyorlar.

  Biz bayanlara çok şey düşüyor.Ailenin ayakta kalabilmesi için en başta,fedakarlık,esenlik,DUA,ve RAB’be güvenip tüm bu sıkıntılarına dayanmak ve gerekirse bir işte çalışıp,aile bütçesine katkıda bulunmak gerekiyor.Evlilik zor günleride,eşle paylaşmaktır.Yaşar Kardeş iyi günde iyi olmak kolaydır,bunu herkez yapabilir önemli olan kötü gündeki paylaşlıktır.Eşinizin RAB’be yakın olması için dualarım ona olacak.Ve sizde:

  Dua edin Rab’bi çagırın ve Hayatınızdaki herşeyi ona bırakın,size ağır gelen sorunlarınızı RAB’be bırakın.sabırlı olun ve mücadeleden hiç vaz geçmeyin.

  “huzur içinde kuru bir lokma,
  Kavga ve ziyafet dolu evden iyidir”
  Süleyman Özd.17:1

  RAB,bimin tüm bereket ve esenliği aileni kuşatsın ve sizi aydınlığa çıkartsın.AMİN.

  #34377
  Anonim
  Pasif

  Çok teşekkür ederim. Haklısınız karşılıklı fedakarlıklar lazım ama işte eşim biraz ağır etkilendi. şükürler olsun öyle dipte de değiliz ama kendisini çok kötü hissediyor. bu durum da beni kötü hissettiriyor.
  Dualarınız için çok teşekkür ederim. Size ve tüm kardeşlerime.
  Sevgi ve esenlikler dilerim…

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.