Acil Dua İsteği

• Bu konu 2 izleyen ve 1 yanıt içeriyor.
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Sevgili kardeşlerim ;

Az önce çok üzücü bir haber aldım. İzmir’de çok sevdiğimiz bir arkadaşımız trafik kazası geçirmiş. Çoğu İzmirli arkadaşım kan vermek için gittiler fakat ben İstanbul’da olduğum için sanırım en erken bu sabah destek olmak için yanına gidebileceğim. Sizlerden ricam kardeşlerim, acı çekmemesi için, ölecek ise bunun en acısız şekilde olması için dualarınızı eksik etmemeniz. Durumu gerçekten çok ağır ve ben bunları yazarken bile çok zorlanıyorum. Aklımda ki tek iyi düşünceyse Rab’be genç yaşta kavuşacağıyla ilgili oluyor. Ayrıca ailesinin ve biz arkadaşlarının güçlü kalmasını tüm kalbimle diliyorum.

Esenlikler…

Anonim
    Pasif
    Irmak21;17400 wrote:
    Sevgili kardeşlerim ;

Az önce çok üzücü bir haber aldım. İzmir’de çok sevdiğimiz bir arkadaşımız trafik kazası geçirmiş. Çoğu İzmirli arkadaşım kan vermek için gittiler fakat ben İstanbul’da olduğum için sanırım en erken bu sabah destek olmak için yanına gidebileceğim. Sizlerden ricam kardeşlerim, acı çekmemesi için, ölecek ise bunun en acısız şekilde olması için dualarınızı eksik etmemeniz. Durumu gerçekten çok ağır ve ben bunları yazarken bile çok zorlanıyorum. Aklımda ki tek iyi düşünceyse Rab’be genç yaşta kavuşacağıyla ilgili oluyor. Ayrıca ailesinin ve biz arkadaşlarının güçlü kalmasını tüm kalbimle diliyorum.Esenlikler…

Sevgili Rab, trafik kazası geçiren bu kardeşimizi senin kutsal ellerine veriyorum. Lütfen sen onu koru ve tekrar eski sağlığına kavuştur ki, bu kardeşimiz seni yüceltmek ve senin gerçek bir tanığın olarak yaşasın. Onu ailesine, yakınlarına, sevdiklerine bağışla. Kurtarıcımız biricik oğlun İsa Mesih adıyla diliyorum. Amin

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.